Hlavní navigace

Logos dominoval Microsoft Awards 2008

[Tisková zpráva] Praha, 16. května 2008 – Konzultační a technologická společnost Logos jako jediná získala hned tři ceny v prestižní soutěži Microsoft Awards 2008. V tradiční Microsoft Industry Awards vyhrála dvě ze sedmi kategorií a v nové soutěži Microsoft Technology Awards získala titul Finalist.

Sdílet

Tato ocenění Microsoft každoročně uděluje partnerům, kteří vyvíjí řešení na platformě Microsoft a využívají nové technologie k maximálnímu přínosu pro své zákazníky.

  • Microsoft Industry Awards v kategorii „Bankovnictví, pojišťovnictví a správa financí“ vyhrálo řešení „Logos LifeFlow“, které Logos vytvořil pro společnost PPF a.s., kde podstatně zrychlilo a zefektivnilo správu objednávek a faktur.
  • V kategorii „Komunikace & média“ zvítězil Logos s CRM implementací „Řízení vztahu se zákazníky“, kterou posunul na novou úroveň Divácké centrum České televize.
  • Titul „Microsoft Technology Awards 2008 – Finalist“ získal Logos v kategorii Nejlepší ERP/CRM řešení za službu „Hosting CRM“. Ta efektivně zpřístupňuje výhody MS Dynamics menším společnostem, aniž by musely investovat velké částky do hardwaru a softwaru.

„Ocenění nás těší hlavně proto, že kromě maximálního přínosu řešení pro naše zákazníky, oceňují technologičtí partneři naši schopnost kvalitně používat jejich technologie. To je totiž možné jen při vysoké profesionalitě a velmi dobrých znalostech nových technologií. Logos dnes disponuje jedním z nejsilnějších týmů na Microsoft technologie a například v oblasti Microsoft Dynamics CRM máme nejzkušenější tým v naší zemi,“ dodává k výsledkům Pavel Endrle, ředitel společnosti Logos.

Logos je technologicky nezávislá konzultační a technologická společnost. Vedle technologií Microsoft se zaměřuje i na produkty dalších významných partnerů, jako jsou BEA, Filenet, Oracle, Panorama, Sas nebo Sun. V poslední době rozšířila svá partnerství o společnosti ATG (pro poskytování komplexních řešení v oblasti e-commerce) nebo UNICA (pro zpracování firemních dat a jejich využití při řízení marketingových kampaní).

O společnosti Logos
Logos je přední česká konzultační a technologická společnost, která s využitím informačních technologií rozvíjí podnikání významných společností. Inovativním přístupem vytváří pro své zákazníky nové příležitosti a realizuje komplexní řešení hlavně v oblasti financí a telekomunikací. Staví na profesionalitě, dlouhodobé spolupráci se zákazníky a nadšení pro věc.

Společnost Logos byla založena v roce 1994 a dnes zaměstnává více než 500 IT profesionálů. Mezi nejvýznamnější zákazníky patří Česká pojišťovna, Česká spořitelna, ČSOB, eBanka/Raiffe­isenbank, GE Money, Home Credit International, Komerční banka, Škoda Auto, Telefónica O2, T-Mobile a další.

Společnost Logos se jako jediná ve střední a východní Evropě umístila už sedmkrát po sobě v žebříčku nejrychleji rostoucích firem Deloitte Fast50 a získala také ocenění v soutěžích Progresivní zaměstnavatel roku 2006, 2007 a Nejlepší zaměstnavatel roku 2008.

Více se o společnosti Logos dozvíte na www.logos.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).