Hlavní navigace

Logos našlápl k dalšímu úspěšnému roku

[Tisková zpráva] Praha, 25. července 2008 – Konzultační a technologická společnost Logos dosáhla za první čtvrtletí fiskálního roku (k 30. 6. 2008) obratu 217,2 miliónů korun. Proti stejnému období předchozího roku je to nárůst o 66 %. Počet zaměstnanců ke stejnému datu meziročně vzrostl o 78 % na 555. Společnost dlouhodobě roste a v ČR patří mezi nejvýznamnější dodavatele IT služeb pro finanční sektor a telekomunikace. Nové, progresivní možnosti pro podnikání ale přináší svým zákazníkům i v dalších segmentech trhu.

Sdílet

„I když po výrazném 90% růstu za poslední rok se jeho tempo v začátku letošního roku trochu zvolnilo, je to pro nás cenný výsledek, protože současně zvyšujeme důraz na efektivitu, rozvoj produktových odborností a nových služeb. Jedině tak můžeme udržet dynamiku růstu v současném vysoce konkurenčním prostředí. Jako první ve střední Evropě jsme například spustili novou službu CRM Hosting, která hlavně středním a menším firmám zpřístupňuje profesionální CRM systémy. Ve spolupráci s ČSOB jsme zase vytvořili unikátní službu pro rychlé internetové platby PaySec, kterou si už za první dva měsíce oblíbilo více než deset tisíc uživatelů. Uzavřeli jsme také další technologická partnerství, která nám otevírají nové možnosti,“ říká Pavel Endrle, ředitel společnosti Logos.

V poslední době Logos dokončil prestižní projekt pro Mobilkom (nový operátor U:FON), který jako první tohoto typu v ČR řeší najednou systém fixní i mobilní přenositelnosti čísel. České pojišťovně zase konzultanti Logosu svým projektem sítě elitních finančních poradců pomohli zdvojnásobit jejich prodej. Pro společnost PPF zefektivnil správu objednávek a faktur v PPF řešením Logos LiveFlow, které navíc vyhrálo v prestižní soutěži Microsoft Industry Awards 2008, kde Logos zvítězil ve dvou ze sedmi kategorií, protože vytvořil řešení, která využívají nové technologie k maximálnímu přínosu pro své zákazníky.

Logos v uplynulém čtvrtletí získal ocenění Nejlepší zaměstnavatel roku 2008 a také Investor roku 2007 za „personální investici“ do rozšíření pražského IT vývojového centra, kterou ještě posílil svoje technologické týmy špičkových specialistů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).