Hlavní navigace

Logos poskytuje unikátní hosting Microsoft CRM Dynamics

[Tisková zpráva] Praha, 28. května 2008 – Konzultační a technologická společnost Logos nabízí jako jedna z prvních firem ve střední Evropě novou koncepci CRM hostingu. Poskytování softwaru a souvisejících služeb formou hostování umožňuje především středním a menším firmám ušetřit značné náklady za nákup, instalaci a správu rozsáhlých CRM systémů. V ČR je Logos významným partnerem společnosti Microsoft při prodeji a instalaci CRM systému Microsoft Dynamics.

Sdílet

CRM hosting je směrován na segment středních a menších firem, kteří tak získají plně lokalizované CRM řešení za velmi nízký měsíční poplatek. Používání nevyžaduje dodatečné investice do softwaru a hardwaru. Použití je jednoduché – uživatel jednoduše zadá do svého prohlížeče webovou adresu a získá tak přístup ke kompletní CRM aplikaci, kterou pro něj spravuje a provozuje Logos spolu se smluvními partnery.

„Poskytování software jako služby je jedním ze startegických směrů rozvoje společnosti Microsoft do budoucna. CRM je první z našich obchodních řešení, které je na to plně připraveno. Uživatelé se tak mohou soustředit hlavně na svůj business a náš software pohodlně a výhodně využívat jako službu. Naše první hostované CRM řešení ve střední Evropě, které realizujeme se společností Logos, splňuje naše představy o partnerské spolupráci. Zkušenosti Logosu a jeho silná pozice na trhu jsou předpokladem pro dobrý start,“ říká Jaroslav Salva, ředitel divize podnikových systémů Microsoft Dynamics společnosti Microsoft.

Každý zákazník si hosting CRM může vyzkoušet na jeden měsíc zdarma. Plnohodnotný přístup k systému je k dispozici na adrese www.crmhosting.cz. Uživatel může začít s prací na vlastním CRM systému během 15 minut od založení účtu.

„Kromě možnosti pracovat s vyspělým CRM systémem bez složitého IT zázemí a nutných licencí je další výhodou i to, že službu mohou bez omezení používat i uživatelé ze zahraničí. Podle průzkumů očekáváme velký zájem a do budoucna počítáme s rozšířením hostovaných služeb o další produkty společnosti Microsoft,“ dodává Jan Žáček, CRM Solution Manager společnosti Logos.

V oblasti CRM se Logos stal osvědčeným dodavatelem nejen pro oblasti bankovnictví a telekomunikací. Jeho systémy úspěšně pracují například v ČSOB, Penzijním fondu České spořitelny, Pojišťovně České spořitelny, Vodafone a dalších společnostech. V oblasti CRM řešení, projektovaných na CRM technologii Microsoft, má Logos na českém trhu dominantní postavení.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).