Hlavní navigace

Logos představí mobilní novinky v Barceloně

[Tisková zpráva] Praha, 30. ledna 2008 – Konzultační a technologická společnost Logos představí 11. – 14. února 2008 na Mobile World Congress v Barceloně nové produkty ze své řady softwarových řešení pro mobilní telekomunikační operátory. Atraktivní novinkou je například řešení Desktop 2 SMS/MMS, které umožňuje zasílání a přijímání SMS a MMS zpráv jednoduše přímo z počítače. To úspěšně poskytuje svým uživatelům česká Teléfonica O2 jako službu O2 SMSender.

Sdílet

„Telekomunikační trh celosvětově trvale roste. Mobilní operátoři neustále hledají nové služby, které by mohli nabídnout svým zákazníkům. Proto se snažíme přicházet se zajímavými nápady ve spojení se špičkovými technologiemi. Je o ně zájem nejen u nás doma, ale i v Asii a ve východní Evropě. Barcelonský Mobile World Congress je pro nás další příležitostí,“ říká Michal Hanus, Výkonný ředitel pro obchod a rozvoj společnosti Logos.

Logos vyvíjí a provozuje softwarové služby „SMART Messaging Platform“ pro uživatele mobilních telefonů. Telekomunikačním operátorům pak zvyšují zisk i počet nových zákazníků. Služba Desktop 2 SMS/MMS umožňuje zasílání a přijímání SMS a MMS zpráv prostřednictvím počítače. Internetová služba Voting Platform, která získala ocenění „IT produkt roku 2007“, je určena pro hromadnou SMS komunikaci např. při konferencích. Aplikace SMART Answer umožňuje uživatelům mobilů odpovídat i v případě jejich zaneprázdnění. Ale Logos má i produkty určené např. pro oblast mobilního marketingu.

„Softwarová řešení společnosti Logos v této oblasti jsou zaměřena především na zjednodušení a rozšíření SMS a MMS komunikace pro koncové a korporátní uživatele. Naše služby a produkty využívá řada operátorů, jako jsou Orange, Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone. Úzce spolupracujeme se společnostmi Nokia, Sony Ericsson nebo Motorola,“ vysvětluje Jan Macků, Business Developement Manager společnosti Logos. Kongres se koná v barcelonském veletržním areálu Fira de Barcelona, stánek Logos je v pravé části haly 2.1 v blízkosti Media Centre (označení 2.1 A 18).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).