Hlavní navigace

Logos roste počtem i kvalitou odborníků

[Tisková zpráva] Praha, 23. října 2007 – Konzultační a technologická společnost Logos překročila hranici 400 zaměstnanců, meziročně tak vyrostla o 60 %. Výrazně přitom stoupá i kvalita a odbornost specialistů, 35 % z nich má nejméně jeden odborný certifikát. Výsledky průzkumu spokojenosti a motivace zaměstnanců (AISA) řadí Logos mezi nejlepší firmy v Evropě.

Sdílet

Výjimečného vztahu se zaměstnanci dosahuje Logos atraktivitou zakázek, individuálními podmínkami pro odborný i osobnostní růst a prací v jedinečné atmosféře. Úspěšná personální politika a motivace zaměstnanců přitahují seniorní IT odborníky. Roční investice do rozvoje odborníka dosahují průměrně 40 tisíc Kč, u těch seniorních v závislosti na odborném zaměření až 80 tisíc korun. 90 % seniorů a konzultantů se za minulý rok zúčastnilo zahraničních konferencí. Logos má také jeden z nejsilnějších analyticko-konzultačních týmů, který dnes představuje 150 odborníků.

„Jiné firmy využívají často k vysoce kvalifikované práci externí spolupracovníky. My jsme zvolili složitější cestu budování vlastního týmu zaměstnanců na plný úvazek. V takovém týmu se pak lidem vyplácí sdílet znalosti i zkušenosti. Trvale vysoké investice do vzdělávání a manažerského růstu pracovníků přinášejí na trhu jinak nedosažitelnou kvalitu služeb a spolehlivost vůči zákazníkům. A je to také silná motivace pro nově příchozí. Protože i když nás je už přes 400, hodláme dále růst. Za rok by nás mělo být opět nejméně o 40 % více,“ říká Jana Schiffnerová, personální ředitelka konzultační a technologické společnosti Logos.

Dobrá personální politika přinesla Logosu kromě obchodních výsledků i dvakrát po sobě titul Progresivní zaměstnavatel roku. I ten pomáhá odborníkům najít do české dynamické společnosti cestu. V těchto měsících může jejich rozhodnutí urychlit i vstupní bonus ve výši až 50 000 Kč. Dlouhodobějším ziskem je to, že v rozvojovém programu Logosu získají nejen odborné, ale i komunikační a manažerské znalosti. Dlouhodobě rostoucí společnost také posiluje manažerskou strukturu, což přináší stále nové kariérní možnosti stávajícím i novým pracovníkům.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).