Hlavní navigace

Logos roste rychleji i díky systému zákaznických týmů

[Tisková zpráva] Praha, 19. února 2008 – Konzultační a technologická společnost Logos vykázala za kalendářní rok 2007 obrat 647,5 milionu Kč, což je meziroční nárůst 76 %. Ve fiskálním roce, který je pro výsledky společnosti rozhodující a končí 31. 3. 2008, očekává Logos obrat 750 milionů Kč. Počet zaměstnanců se ke konci loňského roku zvýšil o 42 % na dosavadních 447. I přes takto pozitivní čísla si ale v Logosu více cení například zvyšující se efektivity, spokojenosti zákazníků i rostoucí profesionality zaměstnanců.

Sdílet

„Nejde jen o čísla. Důležité je to, v čem jsme jedineční, originální. Zákazníci nám věří, protože už vědí, že naše řešení jim pomohou lépe rozvíjet jejich byznys, nacházet nové příležitosti na trhu a přinášet zisk. Proto s námi spolupracují dlouhodobě. Považujeme za důležité, že náš růst je stabilní a velkou měrou se na něm podílí významné zakázky pro prestižní zákazníky. Trvalý růst máme v oblasti IT konzultací, vývoje speciálních systémů a outsourcingu informačních systémů. V tomto roce také výrazně vzrostl počet zakázek v zahraničí. Ať už jde o HomeCredit v Číně a na Ukrajině, ČSOB, GE Money a Essox na Slovensku nebo nadnárodní společnost DHL,“ vysvětluje Pavel Endrle, ředitel konzultační a technologické společnosti Logos.

Především stabilitu růstu potvrzuje také umístění v žebříčku nejrychleji rostoucích IT společností Technology Fast50 pořádané společností Deloitte (hodnotí růst obratu za posledních pět let), kde se Logos jako jediná společnost ve střední Evropě umístil sedmkrát po sobě. Podle slov Pavla Endrleho čísla také potvrzují správnost loňské změny vnitřní struktury firmy a vzniku specializovaných zákaznických týmů. Při práci na zakázkách znamenají vyšší pochopení problematiky zákazníka, zjednodušení komunikace a zároveň i konkrétnější cíle a tedy vyšší motivaci lidí. I díky tomu, získal Logos titul Progresivní zaměstnavatel roku 2006 a 2007. Podle agentury AISA navíc patří ve spokojenosti a motivaci zaměstnanců mezi TOP 10 % firem v Evropě.

„Tituly a čísla jsou sice vidět, ale my si neméně ceníme například toho, že na 447 lidí máme 274 odborných certifikátů a každý náš třetí odborník má více než jednu certifikaci. Máme týmy s takovým odborným kreditem a zkušenostmi, že v některých oblastech jsme v naší zemi jediní, kdo tak velké a profesionální týmy může nabídnout. Naši zákazníci to vědí a dokáží ocenit., Je to pro ně jistota, na které se dá stavět i do budoucna,“ uzavírá Pavel Endrle, ředitel konzultační a technologické společnosti Logos.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).