Hlavní navigace

Logos se stal jako první tuzemská společnost partnerem korporace Microsoft v kompetenci CRM

[Tisková zpráva] Zásadní konkurenční výhoda vyplývá konzultační a technologické společnosti Logos ze získání certifikací Microsoft CRM Applications Professional, Microsoft CRM Installation & Configuration a Microsoft CRM Customization. Společnost Logos spolu s prvenstvím na českém trhu získává i partnerství Microsoft Certified Business Solutions Partner.

Sdílet

Praha, 9. února 2006 – Konzultační a technologická společnost Logos se koncem ledna stala jako první firma na českém trhu certifikovaným partnerem pro nový produkt Microsoft Dynamics CRM 3.0. Společnost Logos tak může svým zákazníkům nově nabídnout ověřenou znalost Microsoft Dynamics CRM.

„Hlavní podmínkou partnerství bylo splnění všech podmínek a složení tří certifikací: Microsoft CRM Applications Professional, Microsoft CRM Installation & Configuration a Microsoft CRM Customization. Tým našich pracovníků prošel školeními a certifikací a přispěl k rychlému získání nové kompetence Microsoft,“ vysvětlil podmínky šéf marketingu konzultační a technologické společnosti Logos Milan Dědek.

Kromě nově získané kompetence Microsoft Dynamics CRM se Logos stal i Microsoft Certified Business Solutions Partner (MCBSP). Jde o certifikované partnerství Microsoft Business Solutions, které umožňuje dodávání, přípravu a implementaci řešení u nejvýznamnějších zákazníků. Prostřednictvím MCBSP nabízí Microsoft svým zákazníkům unikátní celosvětovou síť profesionálů, kteří doplňují nabídku dodávaných silných produktů dokonalým servisem. Zákazník musí mít jistotu, že získá profesionální podporu od počátku svého rozhodování po celou dobu implementačního procesu a také v dlouhém období po jeho úspěšném ukončení.

„Zákazníci potřebují více než jen software, potřebují se spolehnout na společnost, která za řešením stojí,“ shrnul Milan Dědek.

Microsoft Business Solutions má pobočky ve 40 zemích světa a velice pečlivě vybírá MCBSP, kteří mají vnitřní organizaci i lidské zdroje potřebné k vytvoření dlouhodobého partnerství se svými zákazníky, aby jim poskytly servis nejvyšší kvality. Každý z partnerů má obchodní zázemí a zkušenosti s implementací systému potřebné k vybudování komplexního řešení, které zefektivní chod firmy. S rozmístěním po celém světě jsou MCBSP vždy blízko zákazníkům.

O společnosti Logos
Logos je přední česká konzultační a technologická společnost, která rozvíjí podnikání významných společností promyšleným nasazením informačních technologií. Inovativním přístupem vytváří pro své zákazníky nové příležitosti a realizuje komplexní řešení hlavně v oblasti bankovnictví, telekomunikací, průmyslu a státní správy. Jako základní firemní hodnoty ctí stabilní a dlouhotrvající spolupráci se zákazníky, vysokou profesionalitu a nadšení pro věc.

Společnost Logos byla založena v roce 1994 a dnes zaměstnává na 250 pracovníků. Logos je držitelem certifikátů Microsoft Gold Certified Partner, Oracle Partner Network Member a iForce Partner společnosti Sun, které zaručují klientům vysokou kvalitu dodávaných služeb. Mezi nejvýznamnější korporátní zákazníky patří Česká pojišťovna, Eurotel, Komerční banka, Škoda Auto a Živnostenská banka. Mezi nejvýznamnější zákazníky z oblasti veřejné správy patří agentura CzechTrade, Ministerstvo dopravy ČR, Ministerstvo obrany ČR a Ministerstvo vnitra ČR.

V roce 2005 byla společnost Logos vyhlášena druhou nejrychleji rostoucí technologickou společností v České republice dle žebříku Fast50 společnosti Deloitte a dvakrát zvítězila v soutěži Internet Effectiveness Awards. Mezi další úspěchy patří také dvě ocenění v soutěži Microsoft Industry Awards.

Společnost Logos je partnerem Nadace Národní Galerie.

Více se o společnosti Logos dozvíte na www.logos.cz.