Hlavní navigace

Logos vystoupí s produktovými novinkami Smart Messaging Platform na kongresu o mobilních komunikacích GSM>3G v Dubaji 2. – 3. září 2007

[Tisková zpráva] Praha, 31. srpna 2007 – Konzultační a technologická společnost Logos pokračuje ve svém progresivním postupu s mobilními softwarovými produkty na zahraniční trhy. Po úspěšných jarních obchodních misích v Indii a Moskvě se zaměřili obchodníci tentokrát na země Blízkého východu. Produkty SMART Answer, SMART Connect, SMART Voting a další budou zástupci společnosti představovat na 12. ročníku telekomunikační konference světové série GSM>3G. Ta se koná 2. až 3. září v Dubaji (http://www.gsm-3gworldseries.com/newt/l/gsm/events/meg).

Sdílet

„Telekomunikace na Středním východě je neuvěřitelně rostoucí sektor. Proto se tu chceme s našimi produkty také uplatnit. Realizované kontrakty s domácími a zahraničními operátory na dodávky našich produktů potvrzují správnost zvolené cesty,“ vysvětlil Pavel Šťovíček, ředitel konzultační a technologické společnosti Logos.

Zástupci společnosti Logos budou na výstavě představovat nová softwarová řešení z produktové řady SMART Messaging Platform, která jsou určena mobilním operátorům jako rozšiřující služby pro firemní a privátní zákazníky. Horkou novinkou je vlastní řešení SMART Desktop to SMS/SMS pro pohodlné zasílání a přijímání SMS a MMS zpráv z prostředí počítače. Dále bude představena nová verze programu SMART Answer, umožňující efektivně zodpovídat příchozí hovory. I ostatní předváděné produkty budou nabízeny v inovovaných verzích.

„Pokud chceme uspět s vlastními softwarovými produkty v tvrdé světové konkurenci, je pro nás velmi důležité účastnit se podobných mezinárodních akcí. Novou verzi produktu Logos SMART Voting Platform bude na dubajské konferenci využívat její organizátor, anglická společnost Informa, k průzkumu účastníků prostřednictvím SMS zpráv,“ řekl Igor Šmerda, manažer zodpovědný za vývoj a prodej mobilních produktů ve společnosti Logos.

Logos bude vystavovat vedle všech významných zahraničních a domácích firem, jako jsou HUAWEI, HP, Nokia Siemens Network, Ericsson a další. Cílem účasti je najít v regionu nové potenciální zákazníky a partnery z řad mobilních operátorů, systémových integrátorů nebo softwarových firem, které nabízejí obdobná řešení.

Společnost se bude obdobnou formou prezentovat také na dalších kongresech GSM 3G World Series – například 25. až 26. září v Praze.

Místo konání: Dubai International Convention Centre, UAE
Počet přihlášených účastníků: 3000
Počet přihlášených vystavovatelů: 160
Kde: Stánek č. 87 (ve středové části sálu)
Kdy: 2. – 3. září 2007