Hlavní navigace

Lokalizace od Sunnysoftu jsou v Maďarsku úspěšné

[Tisková zpráva]

Sdílet

Lokalizace od Sunnysoftu jsou v Maďarsku úspěšné

Společnost Sunnysoft neslaví úspěchy v oblasti lokalizací kapesních počítačů jenom v České republice. Druhým rokem podniká v Maďarsku. Za tuto dobu zde zaznamenala velké obchodní úspěchy a stále zvyšuje svůj podíl na zdejším trhu.

Praha, 18. srpna 2005 – Do Maďarska přivedla v roce 2004 společnost Sunnysoft zakázka Fujitsu Siemens na dodání lokalizace pro všechny kapesní počítače této značky do maďarského jazyka. Další zakázky na sebe nenechaly dlouho čekat. Krátce po Fujitsu Siemens následovala zařízení MIO DigiWalker.
V lednu roku 2005 Sunnysoft odstartoval spolupráci s LCP Systems Kft jako výhradním distributorem lokalizací Sunnysoft pro Pocket PC s operačním systémem Windows Mobile.
V druhém roce působení má Sunnysoft v Maďarsku již sedmdesáti procentní podíl. Spolupráce se z Fujitsu-Siemens a MIO rozšířila na HP, Acer, Qtek, Yakumo, Eten a i na mobilního operátora Pannon GSM (MDA Compact). Dostupná je i lokalizace pro všechna zařízení ASUS.
Lokalizacemi kapesních počítačů do národních jazyků se společnost Sunnysoft zabývá již od roku 1998. Kromě Maďarska podniká i v dalších evropských zemích: v Polsku, Bulharsku, Dánsku, Švédsku a na Slovensku.

Více na www.sunnysoft.cz.
Kontakty:
Sunnysoft s.r.o.
Martin Strouhal
Obchodní ředitel
+420 603 885 469
martin.strouhal@sun­nysoft.cz

Neopublic s.r.o.
Filip Debef
eMail filipd@neopublic­.cz
Mobil +420 603 484 227

O společnosti Sunnysoft
Společnost Sunnysoft se specializuje na oblast mobilních řešení a kapesních počítačů.
Divize Obchod nabízí nejširší sortiment softwaru a příslušenství pro kapesní počítače v České a Slovenské republice, který dodává do dealerské sítě i koncovým uživatelům.
Divize Mobilní řešení vyvíjí a implementuje mobilní systémy na platformě Microsoft Windows Mobile. Do rodiny mobilních řešení patří Sunnysoft mAgent pro obchodníky v terénu, prodej z vozu a marketing, Sunnysoft mResearch pro průzkumy veřejného mínění, Sunnysoft mService pro servisní čety.
Divize Softwaru pro koncové uživatele vyvíjí podporu pro národní jazyky a lokalizaci kapesních počítačů do evropských jazyků a různé aplikace pro Pocket PC a telefony Smartphone.
Společnosti Sunnysoft je autorizovaným Business Partnerem společnosti Hewlett Packard. Více na www.sunnysoft.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).