Hlavní navigace

Loterie ICQ na Facebooku 8 iPadů pro vítězný tým

[Tisková zpráva] PRAHA, 29. září 2010 – ICQ, populární poskytovatel IM služeb, startuje pro své české uživatele skvělou loterii na stránce fanoušků ICQ na Facebooku. V této loterii může společně jako tým bojovat a zvítězit osm přátel. Vítězný tým získá iPad pro každého ze svých členů. Loterie začíná dnes a končí 18. října.

Sdílet

Zúčastnit se loterie je velmi snadné: Cílem je vyplnit okvětní lístky na květině ICQ vlastním obrázkem a obrázky sedmi svých přátel a jakmile je květina obsazena, je třeba ji nechat ohodnotit komunitou ICQ uživatelů na Facebooku. K vytvoření nové květiny stačí, aby uživatel ICQ šel do ICQ zahrady na http://apps.fa­cebook.com/icq-flower-czech/, otevřel novou květinu a pozval své přátele. Jakmile jsou všechny lístky obsazeny, květina bude vystavena a všech osm přátel může žádat Facebookové přátele o hodnocení. Nejpopulárnější tým získá osm iPadů pro každého ze svých osmi členů. Podmínky loterie je možné si přečíst na http://blonde20­.com/icq/terms-czech.htm.

Květinová aplikace ICQ byla lokalizována do českého prostředí s pomocí ICQ partnera v České republice – společnosti Centrum.cz. Uvedení aplikace v České republice následuje po jejím úspěchu v Izraeli a je dalším pokračováním úspěšné spolupráce mezi ICQ a Centrum v České republice.

Stránka fanoušků ICQ na Facebooku
Stránka fanoušků ICQ na http://www.fa­cebook.com/ICQ je ideálním místem setkání pro všechny uživatele ICQ na Facebooku. Zde získají poslední novinky, mohou se účastnit zajímavých anket a navíc mají příležitost sdílet své zkušenosti s celou komunitou.

O ICQ:
ICQ je předním poskytovatelem služeb typu „instant messaging“ pro globální komunitu internetových uživatelů. Robustní instant messaging software ICQ, špičkové komunikační funkcionality a dynamické nástroje pro komunity jsou nyní bezplatně dostupné v 16 jazycích na webové stránce www.icq.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).