Hlavní navigace

Lubor Černohlávek jmenován ředitelem oddělení PR a komunikace CET 21

[Tisková zpráva] Na pozici ředitele PR a komunikace společnosti CET 21, provozovatele kanálů Nova, Nova Cinema, Nova Sport, česko-slovenské MTV a portfolia online projektů, nastupuje s účinností od pondělka 5. března 2012 Lubor Černohlávek.

Sdílet

Praha, 1. března 2012 – Lubor Černohlávek do TV Nova přichází z vydavatelského domu Ringier Axel Springer, kde poslední tři roky působil v pozici šéfredaktora deníku Aha! a přidružených magazínů. Ze své nové pozice ředitele PR a komunikace TV Nova bude odpovědný za mediální obraz společnosti, všech jejích brandů a subbrandů a odpovídá za veškerou externí komunikaci společnosti. Součástí jeho agendy je koordinace PR kampaní a v neposlední řadě také CSR aktivit spojených s Nadací Nova.

„Jsem přesvědčen o tom, že Lubor Černohlávek bude díky svým rozsáhlým zkušenostem významnou posilou našeho týmu. Na své pozici bude dále podporovat a rozvíjet pozitivní obraz TV Nova jako lídra trhu v očích médií a veřejnosti,“ říká Jan Andruško, generální ředitel TV Nova.

„Práce v nejsilnější mediální společnosti v České republice je pro mě velkou motivací a jsem potěšen, že i já mohu přispět svými zkušenostmi a pomoci k dalším úspěchům TV Nova,“ říká Lubor Černohlávek, nový ředitel PR a komunikace TV Nova.

Lubor Černohlávek je absolventem Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze.