Hlavní navigace

Lucie Bílá bloguje na Stream.cz

[Tisková zpráva] Nejnavštěvovanějšímu českému videoportálu Stream.cz se podařil další úspěch. V sekci Topblog se totiž začaly objevovat videopříspěvky ze života několika předních tuzemských hvězd.

Sdílet

Zpěvačka Lucie Bílá ve svých videích odtajňuje zákulisí své kariéry, ale i svého soukromí. Hned její první video, ve kterém Lucie Bílá vystupuje jako kmotra na křtinách (http://www.stre­am.cz/topblog/bi­la/446095-lucie-bila-exkluzivni-video-ze-soukromi) si pustilo bezmála dvě stě tisíc diváků. S velkým zájmem diváků se pak setkala i další videa této české top zpěvačky.

Velký divácky potenciál pak pro sekci Topblog znamenají videopříspěvky od rockové skupiny Divokej Bill (http://www.stre­am.cz/topblog/di­vokej-bill/). Jedna z nejpopulárnějších českých kapel nás v nich nezvykle otevřeně bere na své koncerty i do zákulisí fungování velké hudební skupiny.

Jako štiplavý a vtipný komentátor aktuálních témat se představil se svém Topblogu publicista, reportér a politik Radek John. A diváci to dokázali ocenit. Jeho první video (http://www.stre­am.cz/topblog/joh­n/456059-radek-john-brutalne-zesmesnil-ceske-politiky) si za jediný den pustilo téměř sto tisíc uživatelů Stream.cz.

Díky popularitě, kterou si sekce Topblog na Stream.cz rychle získala, pracujeme intenzivně na tom, aby sem svá videa ukládaly další zajímavé osobnosti české scény. Budeme vás brzy informovat.