Hlavní navigace

Lucie Bílá na TV Barrandov Česká slavice zakončí podzimní turné v barrandovských ateliérech

[Tisková zpráva] Praha, 7. 10. 2009 - Jedenáctinásobná česká slavice, Lucie Bílá, natočí exkluzívně pro TV Barrandov záznam svého posledního koncertu v rámci podzimního turné Bang Bang.

Sdílet

Neveřejný koncert, v němž zazní zpěvaččiny největší hity i novinky z alba Bang Bang, se uskuteční v úterý 13. října 2009, záznam TV Barrandov odvysílá v sobotu 7. listopadu 2009 ve 20:20 hodin.

Letošní turné se Lucie Bílá rozhodla spojit s propagací Nadace policistů a hasičů, jejímž cílem je, mimo jiné, podpora pozůstalých po padlých hrdinech v těchto náročných zaměstnáních. V průběhu zbrusu nového koncertního programu se na projekci odehrají i dva příběhy z reálného života konkrétních hrdinů a dojde k předání finančních darů této tolik potřebné Nadaci. Lucie Bílá navíc pozvala na úterní natáčení několik stovek pozůstalých po padlých policistech a hasičích.

Koncert Lucie Bílé a skupiny Petra Maláska je druhým záznamem živé hudební show, který divákům TV Barrandov nabídne. Prvním byl koncert Královny popu, který dosáhl share 3,58% a stal se 3. nejúspěšnějším pořadem vlastní tvorby od začátku měření sledovanosti TV Barrandov.