Hlavní navigace

Lucie Borhyová porodila syna

[Tisková zpráva] Jedna z nejoblíbenějších žen televizní obrazovky Lucie Borhyová porodila dnes 11. prosince chlapečka Lucase. Oba jsou v pořádku.

Sdílet

Praha 11.prosince 2008 – Lucie začala rodit už dnes v půl šesté ráno a syn Lucas byl na světě v 11:45 hodin. Vše proběhlo bez komplikací, Lucas měří 49 cm a váží 3,16 kg. Termín porodu měla Lucie Borhyová až 23. prosince. Přítel Lucie Niko a všichni blízcí jsou velmi šťastní.

Lucie Borhyová se poprvé objevila na obrazovce 5. srpna 1999 a společně Rayem Korantengem tvořili devět let jednu z nejoblíbenějších moderátorských dvojic. Kromě Televizních novin moderuje magazín Víkend, má za sebou uvádění řady celovečerních pořadů jako je Český slavík nebo moderování společenských akcí. Její úspěch dokazují i nejrůznější každoroční ocenění z diváckých anket TýTý nebo Anno.

Nástupkyní Lucie v Televizních novinách se stane herečka, modelka a studentka diplomacie Michaela Ochotská, kterou uvidí diváci poprvé na obrazovce společně s Rayem Korantengem ve čtvrtek 18. prosince 2008. Dnes a zítra zasednou do moderátorských křesel v Televizních novinách dvojice Markéta Fialová a Karel Voříšek, v sobotu je vystřídá Renáta Czadernová a Pavel Dumbrovský.

Další informace naleznete na tn.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).