Hlavní navigace

Lucie Medvedíková posiluje Tiscali Media

[Tisková zpráva] Praha, 26. 5. 2010 - V květnu do společnosti TISCALI MEDIA, a.s., provozovatele portálu Tiscali.cz, nastoupila Lucie Medvedíková na pozici Commercial Director.

Sdílet

Lucie Medvedíková bude zodpovídat za vytvoření a vedení týmu s portfoliem přímých klientů a barterových kontaktů. Jejím cílem je nadále zvyšovat inzertní příjmy a posilovat značku Tiscali v rámci B2B komunikace.

Lucie Medvedíková má několikaletou praxi v oblasti PR a marketingu a ve svém volném čase se věnuje charitativním akcím podporující děti. Má bohaté zkušenosti v oblasti mediálních agentur a inzertního trhu. Před nástupem do společnosti TISCALI MEDIA pracovala sedm let jako Senior Key Account Manager ve vydavatelství Hachette Filipacchi. V této společnosti byla také čtyřikrát oceněna jako nejlepší obchodník týmu.

TISCALI MEDIA, a.s., je provozovatelem portálu Tiscali.cz, který je významným hráčem českého internetového trhu s širokým spektrem služeb a dlouholetou tradicí. Do jeho portfolia patří Dokina.cz, Games.cz, Bonus.cz, Osobnosti.cz, HudebniSkupiny.cz, Doktorka.cz, SportStream.cz, NasePenize.cz atd. V České republice osloví měsíčně přes 1,6 milionu unikátních uživatelů. Společnost TISCALI MEDIA, a.s., vznikla odštěpením od TISCALI Telekomunikace ČR, s.r.o.