Hlavní navigace

Lucie Medvedíková posiluje Tiscali Media

[Tisková zpráva] Praha, 26. 5. 2010 - V květnu do společnosti TISCALI MEDIA, a.s., provozovatele portálu Tiscali.cz, nastoupila Lucie Medvedíková na pozici Commercial Director.

Sdílet

Lucie Medvedíková bude zodpovídat za vytvoření a vedení týmu s portfoliem přímých klientů a barterových kontaktů. Jejím cílem je nadále zvyšovat inzertní příjmy a posilovat značku Tiscali v rámci B2B komunikace.

Lucie Medvedíková má několikaletou praxi v oblasti PR a marketingu a ve svém volném čase se věnuje charitativním akcím podporující děti. Má bohaté zkušenosti v oblasti mediálních agentur a inzertního trhu. Před nástupem do společnosti TISCALI MEDIA pracovala sedm let jako Senior Key Account Manager ve vydavatelství Hachette Filipacchi. V této společnosti byla také čtyřikrát oceněna jako nejlepší obchodník týmu.

TISCALI MEDIA, a.s., je provozovatelem portálu Tiscali.cz, který je významným hráčem českého internetového trhu s širokým spektrem služeb a dlouholetou tradicí. Do jeho portfolia patří Dokina.cz, Games.cz, Bonus.cz, Osobnosti.cz, HudebniSkupiny.cz, Doktorka.cz, SportStream.cz, NasePenize.cz atd. V České republice osloví měsíčně přes 1,6 milionu unikátních uživatelů. Společnost TISCALI MEDIA, a.s., vznikla odštěpením od TISCALI Telekomunikace ČR, s.r.o.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).