Hlavní navigace

Lumírova nová sexy učitelka!

[Tisková zpráva] Již zítra, tedy 1. prosince 2010, se v oblíbeném denním nekonečném seriálu TV Nova Ulice objeví krásná sexy blonďatá kočka, učitelka angličtiny Pavla Rambousková. Lumírovi se v její přítomnosti bude točit hlava jako na kolotoči a bude mít problém vzpomenout si i na česká slovíčka!

Sdílet

Praha 30. listopadu 2010 – Kdože bude ta sexy kočička, která vezme Lumírovi dech? Soukromou učitelku angličtiny Pavlu Rambouskovou ztvární mladá herečka Petra Hřebíčková! A jak Lumír zjistí, její služby nutně, ale opravdu nutně potřebuje! Hned na první smluvené hodině bude Pavle jasné, že Lumírova angličtina je na bodu mrazu. S výukou to tedy musí vzít pěkně od začátku. Půjde v Pavlině případě opravdu pouze o výuku angličtiny, nebo se její služby budou u Lumíra rozšiřovat? Diváci se tak mohou těšit na velmi vtipné lekce Lumírovy angličtiny se sličnou lektorkou, kterou mu bude jistě nejeden muž závidět.

Sexy učitelku angličtiny Pavlu Rambouskovou ztvární v nekonečném denním seriálu Ulice Petra Hřebíčková, rodačka z Hodonína a držitelka ceny Thálie za roli Maryši ve Zlínském divadle.Vystudovala brněnskou JAMU a diváci ji mohli vidět např. ve filmu Obsluhoval jsem anglického krále (Jaruška), Kawasakiho růže (Radka) nebo v seriálu Kriminálka Anděl II (Naďa Moravčíková).

Ulice – každý všední den v 18:30 na TV Nova
Další informace naleznete na www.nova.cz/ulice

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).