Hlavní navigace

Luxusní kravaty předních světových módních návrhářů na www.sekora.cz

[Tisková zpráva]

Sdílet

Luxusní kravaty předních světových módních návrhářů na www.sekora.cz

Praha, 10.1.2005 – Společnost Sekora consulting zprovoznila na českém Internetu nový web, který je zaměřen na luxusní kravaty předních světových módních návrhářů na adrese www.sekora.cz. Internetové stránky www.sekora.cz obsahují nejen širokou nabídku kravat značek Armani, Dolce & Gabbana, Gucci, Kenzo a Versace, ale i informace o vázankách, jejich historii, vázání kravatových uzlů a o nabízených módních domech.

Kravata je již po dobu více než 350 let nedílnou součástí pánského šatníku a i na prahu 21. století je fenomén vázanky stále živý. Kravata je navíc jedinou částí pánského oblečení, pomocí které může „obchodně oblečený“ muž projevit svou osobnost. Ačkoliv význam vázanek v pánské módě rozhodně neustupuje, jsou informace o vázankách, jejich historii, údržbě, prestižních značkách kravat a o poslední nabídce renomovaných módních značek velmi obtížně dostupné.

Internetové stránky www.sekora.cz si kladou za cíl poskytnout návštěvníkům tohoto webu zasvěcené a aktuální informace o luxusních kravatách. Na webu najdou návštěvníci stručnou historii vázanek, návod na vázání nejpoužívanějších kravatových uzlů, informace o materiálech, ze kterých se kravaty vyrábějí a o údržbě vázanek a také o hlavních značkách luxusních kravat, které ve světě mají výlučné postavení.

Navíc na www.sekora.cz je k dispozici široká nabídka luxusních kravat pěti renomovaných módních návrhářů – Giorgio Armani, Dolce & Gabbana, Gucci, Kenzo a Gianni Versace. Všechny nabízené kravaty jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího 100% hedvábí a již pověst každé značky zaručuje nejvyšší kvalitu.

Každá z nabízených značek má svůj vlastní rukopis a individualitu (svou duši), která je rozpoznatelná již při prvním pohledu. I v orientaci v této oblasti jsou informace na www.sekora.cz nápomocné – každá z nabízených značek je popsána a jsou vysvětleny souvislosti i základní rukopis.

Internetové stránky www.sekora.cz nejsou jenom klasický internetový obchod, ale i zdroj zajímavých informací o kravatách. Tyto stránky jsou určeny jak pro zájemce o nákup luxusních kravat světových značek, které jsou v ČR obtížně dostupné, tak i pro ty, kteří se chtějí o vázankách něco dozvědět nebo si jen prohlédnout aktuální nabídku kravat pěti nejrenomovanějších módních tvůrců.


Pro bližší informace, prosím, kontaktujete:
Milan Šaroun
Sekora consulting
milan.saroun@se­kora.cz
Telefon: 603.272.901

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).