Hlavní navigace

M-Com Learning Services vdechl život novým webům

[Tisková zpráva] Praha (12. června 2007) – M-COM LAN solution, s.r.o., premium business partner společnosti IBM a enterprise solution partner společnosti Symantec, vdechl život novým webům, které se zaměřují na školení IBM Software a Symantec software.

Sdílet

Společnost M-COM LAN solution s.r.o., jedna z předních poskytovatelů komplexního řešení v oblasti zálohy a bezpečnosti dat, od dnešního dne zprovoznila nové webové stránky pro kurzy IBM software a Symantec software.

Všichni zájemci o kurz z portfolia IBM software mohou navštívit stránky www.ibmskoleni.cz . Další zájemci z řad bezpečnostních expertů mohou využít nabídku z portfolia Symantec software na adrese www.symantecsko­leni.cz .

„Našim dlouhodobým cílem je nabídnout zákazníkům kvalitnější služby jak v oblasti komplexního řešení, tak také v oblasti školení, na které se zaměřujeme již řadu let. Cílem našeho snažení bylo zjednodušit orientaci v nabídce školení a zároveň zkvalitnit osnovy všech našich kurzů tak, aby uchazeči věděli co je čeká. Hlavním benefitem námi nabízených školení jsou především certifikovaní lektoři, kteří naše studenty provedou produkty od základu až k velmi podrobným informacím, ale na víc jsou schopni předat cenné zkušenosti z praxe, jelikož se sami podílejí na implantacích rozsáhlých projektů. “, dodává Radek Erben generální ředitel společnosti.

Certifikáty, jež klient získá po absolvování našich kurzů, jsou stále více chápany jako přední hodnocení profesionální kvality. Dle různých druhů produktových školení se o tyto testy zajímají programátoři, správci, lektoři a jiní.