Hlavní navigace

Macromedia ohlašuje FlashPaper 2

[Tisková zpráva]

Sdílet

Macromedia ohlašuje FlashPaper 2

Nová verze programu umožňuje rychlou konverzi nejrůznějších dokumentů do univerzálních formátů Flash a PDF.

San Francisco, 19. července 2004 – společnost Macromedia Inc. dnes představila novou verzi programu Macromedia FlashPaper, který je určen pro rychlou a snadnou konverzi dokumentů z nejrůznějších aplikací do univerzálně použitelných elektronických formátů. Pomocí FlashPaper 2 lze převést jakýkoliv tisknutelný dokument do formátů Flash nebo PDF. FlashPaper 2 bud dodáván jako samostatný produkt pro platformu Windows (pouze přes on-line obchod), jako součást programu Contribute 3 (pro Windows i MacOS X) nebo jako komponenta Web Publishing Systemu. FlashPaper dokumenty mohou být zakomponovány do jakýchkoliv stávajících webových stránek, Flash aplikací nebo Breeze prezentací a konferencí.

FlashPaper 2 nabízí velmi efektivní způsob práce – jedním kliknutím myši lze transformovat dokumenty do formátů, které se pak pomocí nejrůznějších nástrojů jako Macromedia Contribute, Dreamweaver nebo jiných HTML editorů, dají snadno publikovat na webu. Nová verze FlashPaper2 umí nově generovat Flash dokumenty, obsahující podporu pro kopírování a vyhledávání textu, hypertextové odkazy a záložky. Většina uživatelů navíc zcela jistě ocení přímou integraci FlashPaperu do aplikací MS Office.

Macromedia FlashPaper 2 bude v prodeji koncem srpna 2004. Již nyní jsou ale k dispozici zkušební verze, které fungují po dobu 30 dnů. Další informace o tomto produktu a odkaz na stažení zkušební verze najdete na stránkách www.macromedi­a.com/go/flas­hpaper. Macromedia Flash Paper 2 bude nabízen jako samostatný produkt pro komerční zákazníky v ceně okolo 2.500 Kč pouze prostřednictvím on-line obchodu firmy Macromedia nebo jako integrální součást produktů Macromedia Contribute 3 a Macromedia Web Publishing System. Pro multilicenční uživatele, státní instituce a školy budou dodávány příslušné licence za výhodnější ceny prostřednictvím standardní distribuční sítě.

Digital Media s.r.o., Hamerská, 779 00 Olomouc, tel.: 585 227 272, fax: 585 436 737
web: www.digitalme­dia.cz/macrome­dia, e-mail: press@digital­media.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).