Hlavní navigace

MAFRA bude exkluzivně zastupovat portál Tiscali.cz

[Tisková zpráva] Obchodní oddělení MAFRA, a. s. bude od 1. dubna exkluzivně prodávat internetovou reklamu na portálu Tiscali.cz.

Sdílet

Praha, 31. března 2009 – Mediální skupina MAFRA díky dohodě s provozovatelem portálu Tiscali.cz posiluje svoji přední pozici na českém internetovém trhu. „Dohodli jsme se na obchodní spolupráci, kdy portál Tiscali.cz budeme exkluzivně zastupovat při prodeji internetové reklamy. Rozhodně nekupujeme žádný podíl v Tiscali.cz a neplánujeme to ani do budoucna. Dovedeme si ale představit spolupráci při vývoji nových produktů a služeb,“ říká Jaroslav Kábele, ředitel internetových aktivit mediální skupiny MAFRA.

„Hledáme každou příležitost, která nám pomůže využít potenciál a zkušeností našeho úspěšného obchodního týmu a spolupráce s portálem Tiscali.cz, který má kvalitní skupinu návštěvníků, se nám jevila jako výhodná pro obě strany,“ vysvětluje spolupráci Jiří Otevřel, zástupce obchodního ředitele mediální skupiny MAFRA. „Díky této dohodě předpokládáme další posílení naší pozice na českém internetovém trhu. Naši spolupráci s portálem Tiscali.cz ocení také zadavatelé inzerce a mediální agentury, které tak díky spolupráci s mediální skupinou MAFRA zasáhnou větší a pestřejší skupinu internetových uživatelů a získají nové způsoby oslovení internetových uživatelů,“ dodává Jiří Otevřel.

„Jsme rádi a vážíme si skutečnosti, že v oblasti obchodu jsme se strategicky spojili s mediální skupinou MAFRA, která dlouhodobě jasně prokazuje, že obchod perfektně umí. V rámci portálu Tiscali.cz se zaměříme na zkvalitnění služeb, obsahu pro uživatele a celkový rozvoj," komentuje dohodnutou spolupráci Jan Václav Čep z Dignity, provozovatele portálu Tiscali.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).