Hlavní navigace

Magazín VÍKEND slaví stovku

[Tisková zpráva] Již po sté se příští týden objeví na obrazovkách magazín Televizních novin Víkend. Kulaté výročí oslaví stylově – v balónové koši, který je symbolem jeho znělky.

Sdílet

Praha 5. října 2007 – Magazín Televizních novin Víkend oslaví příští týden sté vydání. Se stým dílem se tentokrát odlepí od země. Markéta Fialová a Karel Voříšek výjimečně opustili dekorace studia, aby v koši skutečného horkovzdušného balónu zažili jedinečné dobrodružství. Během tiché a pomalé plavby vzduchem nás 15. 10. 2007 provedou dílem pojmenovaným Stovka. V něm detailně poznáme stovky, se kterými jsme my, naši rodiče i prarodiče platili. Zahrajeme si se Sto zvířaty. Budeme obdivovat nejrychlejší muže světa, jak sprintují na sto metrů. Někoho možná až dojme příběh statečné, ale i vtipné královny matky – ženy, která prožila každý rok minulého století.

Balón se stal symbolem romantiky, dobrodružství, touhy po objevech, dětských snů, důstojné elegance, ale také Víkendu. Jeho znělka se stoupajícím balónem poprvé rozzářila televizní obrazovky 18. 3. 2005. Tzv. pozitivní publicistika diváky každé pondělí večer těší, baví a inspiruje. Díky tomu se Víkend vynesl mezi nejúspěšnější publicistické pořady vysílané v České republice a je důkazem, že seriózní informace vědců, historiků a očitých svědků nejsou nudné.

Přesvědčte se o tom u jubilejního dílu Stovka. Víkend se na vás těší 15. 10. ve 21:25.