Hlavní navigace

MAGAZINZAHRADA.CZ vyhlašuje soutěž o unikátní ceny

[Tisková zpráva] Nově spuštěný portál Magazinzahrada.cz, patřící do portfolia internetového vydavatelství Limemedia, a.s., připravil pro všechny milovníky života na zahradě soutěž o unikátní ceny.

Sdílet

Ve shodě se svým mottem „Místo pro váš odpočinek“ nabízí Magazinzahrada.cz svým návštěvníkům možnost vyhrát architektonický návrh zahrady a vzrostlý okrasný strom včetně jeho výsadby a roční péče. Celková hodnota cen činí 50 tisíc Kč.

„Vybrané ceny odpovídají životnímu stylu cílové skupiny portálu, jimiž jsou uživatelé, kteří nevnímají zahradu jako místo pro práci. Nosným tématem většiny rubrik našeho webu je relaxace v příjemném zahradním prostředí, a zvolené ceny mohou proměnit i obyčejnou zahradu v pohádkové místo,“ říká k tomu ředitel obsahu vydavatelství Limemedia, Jaroslav Sauer.

LIMEMEDIA je jedním z předních internetových subjektů na českém trhu. Je součástí největší mediální skupiny s ryze českým kapitálem Media Bohemia,a.s.

LIMEMEDIA v současnosti provozuje a vyvíjí 14 internetových médií, mezi jinými portál ABradio.cz, Ceskehry.cz, Autoweb.cz, Zkouknito.cz, Femina.cz, Prochlapa.cz nebo Living.cz. Jako první uvedla na český trh revoluční koncepci internetových magazínů, poskytuje streaming FM radiím i firmám.