Hlavní navigace

Mailkit umožňuje náhledy kampaní z webmailů Seznam.cz, Centrum.cz a 30-ti dalších e-mailových klientů

[Tisková zpráva] Nová aktualizace nástroje pro e-mailový marketing Mailkit v sobě zahrnuje zcela nové možnosti náhledů emailových kampaní. Ověřit si výsledný vzhled kampaní je nyní možné ve více než 30-ti emailových klientech, včetně českých oblíbených webmailů Seznam.cz a Centrum.cz, které jsou uživatelům aplikace poskytovány zcela zdarma.

Sdílet

„Ve světě je používáno množství e-mailových klientů a každý z nich se chová jinak a má své specifické potřeby. Aby byl HTML e-mail skutečně dokonalý, je potřeba věnovat čas tomu, aby se zobrazil naprosto perfektně všude a všem příjemcům. Mailkit díky novým náhledům tuto přípravu mnohonásobně zkracuje a zjednodušuje.“ přibližuje význam nové funkce Jakub Olexa, jednatel společnosti Xland. CZ.

Aby si uživatelé aplikace Mailkit mohli prohlédnout výsledné zobrazení svých emailových kampaní tak, jak se zobrazí v jednotlivých e-mailových klientech, nemusí si do svého počítače instalovat žádnou desktopovou aplikaci, ani si registrovat nové adresy na webmailech. Náhledy připravovaných e-mailů se jim jediným kliknutím zobrazí během pár minut pohodlně a přehledně přímo v Mailkit účtu

Celkem je Mailkit schopen zobrazit náhledy z více než 30-ti nejrozšířenějších webmailů a e-mailových klientů. Kromě českých Seznam.cz a Centrum.cz to jsou náhledy e-mailových klientů Apple Mail, Outlook, Thunderbird, Lotus Notes, Hotmail, Gmail, Yahoo! Mail, iPhone, iPad a mnoha dalších.

Tato nová funkce náhledů, společně s jednoduchým ovládáním a širokým spektrem funkcí, udržuje Mailkit na světové špičce mezi e-mail marketingovými systémy. Poskytovatelem služby Mailkit je softwarová společnost Xland. CZ.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).