Hlavní navigace

Majk Spirit a Celeste Buckingham: Exkluzivní valentýnská premiéra klipu na česko-slovenské verzi MTV!

[Tisková zpráva] Česko-slovenská verze MTV pokračuje i v letošním roce ve vysílání exkluzivních premiér klipů! Stylově na svátek svatého Valentýna, v úterý 14. února 2012, v 16 hodin představí novinku slovenského rappera Majka Spirita s názvem Ja a ty, na níž spolupracoval s finalistkou Česko Slovenské SuperStar Celeste Buckingham. Kromě nich ve videoklipu hraje i krásná herečka Kristína Svarinská.

Sdílet

Praha, 13. února 2012 – Na obrazovku česko-slovenské verze MTV míří další exkluzivní klipová premiéra! Valentýnskou premiérou nejen pro všechny zamilované bude 14. února 2012 v 16 hodin klip Majka Spirita k písni Ja a ty. Po boku rappera se v něm objeví i dvě sexy ženy – zpěvačka Celeste Buckingham a slovenská herečka Kristína Svarinská. Fanoušci mohou premiérové vysílání sledovat i na portálech mtv.cz a facebook.com/ mtvoficialni.

„Klip bude v retro stylu šedesátých a sedmdesátých let,“ prozradil Majk Spirit. K jeho skladbě Ja a ty nazpívala refrén finalistka Česko Slovenské SuperStar Celeste Buckingham. Tu rapperovi doporučil její producent, když hledal vhodný ženský hlas. Jakmile Majk slyšel zpívat Celeste část své skladby, bylo rozhodnuto. „Byl jsem nadšený. Její refrén je jednoduchý, ale do muziky perfektně sedí," dodal. Klip produkovala zlínská společnost Optical Pro.

Majk Spirit je slovenský rapper, který působí na hudební scéně již dvanáct let. Je členem bratislavské skupiny H16 a sám sobě dvorním textařem. V listopadu 2011 vydal dlouho očekávané sólové album Nový človek. Během své kariéry spolupracoval s mnoha významnými hudebními osobnostmi. Těmi byli například MadSkill, Rytmus, Ego, Tina, DJ Wich, Nironic nebo Moja reč.