Hlavní navigace

MALL.CZ bude hlavním partnerem Scuku i v roce 2011

[Tisková zpráva] Praha, 15. února 2011 – V srpnu 2010 odstartoval foodblogger a recenzent restaurací Martin Kuciel alias pan Cuketka svůj nový projekt, Scuk.cz. Průvodce po místech, kde se dobře jí a nakupuje, získal pro prvních 6 měsíců sympatického partnera – internetovou nákupní galerii MALL.CZ. Ta se rozhodla v partnerství pokračovat a podpořit www.Scuk.cz pro celý rok 2011.

Sdílet

V den spuštění Scuku byla pro jeho návštěvníky připravena mapa s 200 prověřenými podniky po celém Česku. Po půl roce je podniků bezmála 600 a více než stovka v zahraničí.

„Bez podpory MALLu bychom nemohli růst tak rychle, v začátcích tento partner Scuku opravdu pomohl. Proto jsem rád, že je MALL s partnerstvím spokojen a rozhodl se ho prodloužit na celý rok dopředu,“ říká Martin Kuciel. „Díky reklamním příjmům můžeme Scuk dále rozvíjet jak z pohledu uživatelského komfortu, tak z hlediska odbornosti komunity hodnotitelů, pro které jsme rozběhli komplexní vzdělávací program,“ dodává.

„Scuk jsme podpořili hned od začátku, protože jsme věřili, že si projekt získá díky silné komunitě kolem Cuketka.cz svoje zajímavé publikum. Tento předpoklad vyšel a MALL.CZ byl zásluhou partnerství vidět, hlavně v sociálních sítích, které jsou silnou stránku Scuku. S dosavadní spoluprací jsme tedy spokojení, a protože jsme ji od počátku plánovali jako dlouhodobou, rádi Scuk podpoříme pro další rok fungování,“ komentuje partnerství Petr Král, marketingový ředitel MALL.CZ.

Kromě rozvoje uživatelského rozhraní a vzdělávacího programu Scuk plánuje také spuštění mobilní verze a iPhone aplikace pro snadný pohyb „v terénu“. A samozřejmě spoustu dalších novinek. 

O Scuku

Scuk.cz je online průvodcem nové generace, který návštěvníkům radí, kde se (nejen) v ČR mohou kvalitně najíst a nakoupit potraviny. Na mapě totiž zobrazuje jen prověřená místa, na kterých se shodla komunita hodnotitelů Scuku, špatnými podniky se projekt nezabývá. Za Scukem stojí populární foodblogger pan Cuketka, který již od roku 2006 píše blog Cuketka.cz a v letech 2007–2009 recenzoval restaurace pro časopis Týden.