Hlavní navigace

MALL.cz otevřel další obchod – Chrono.cz

[Tisková zpráva] PRAHA, 13. listopadu 2006 – Již 22. internetový obchod otevřela nákupní galerie MALL.cz. Na adrese www.Chrono.cz naleznou zákazníci obchod specializovaný pouze na hodinky, hodiny a příslušenství.

Sdílet

„Chrono.cz je úzce specializovaný obchod, který chce v segmentu hodinek nabídnout nejširší možný výběr – v současné chvíli jde o tisíce modelů 44 značek, říká k otevření nového obchodu Ondřej Fryc, předseda představenstva společnosti Internet Mall, a.s.. Zákazníci v novém obchodě naleznou hodinky v cenových relacích od 600,– Kč, až po dámské hodinky se 42 diamanty za desítky tisíc korun.

„Máme hodinky opravdu pro každého a pro jakoukoliv příležitost. Navíc jsme získali exkluzivitu pro český internetový trh na řemínky a kovové tahy rakouské firmy Hirsch, které patří k nejkvalitnějším a nejdokonalejším na světě,“ uvádí product manager nového obchodu Ivan Varhaník. O širokém výběru svědčí i nabídka například nejtenčích hodinek na světě poháněných světlem, či hodinek voděodolných do 500 metrů.

Mezi 44 značkami hodinek jsou jak hodinky určené k dennímu nošení (Esprit, Storm, Nike, Mexx, Swiss Military, Casio, Jacques Lemans a další), tak i exkluzivní značky jako například Skagen, Xemex, Xen, Kenneth Cole či Gant. Kromě hodinek si mohou zákazníci vybrat i nástěnné či stolní hodiny, budíky, meteostanice, outdoorové a potápěčské měřící přístroje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).