Hlavní navigace

MALL.CZ otevřel dětské oddělení

[Tisková zpráva] Praha, 14. září 2010 – Internetová nákupní galerie MALL.CZ, jeden z největších obchodů v Česku, rozšířila svoji nabídku o zboží pro děti. V novém dětském oddělení zákazníci naleznou plenky, kočárky, autosedačky a další dětský sortiment. Cílem je vytvořit místo, kde rodiče pro své dítě nakoupí vše potřebné, s veškerým komfortem nákupu přes internet.

Sdílet

Hned od spuštění nového oddělení nabízí MALL.CZ kompletní sortiment plenek Pampers. S touto značkou totiž obchod dohodl nadstandardní spolupráci – je prvním internetovým obchodníkem, který sortiment Pampers nabízí na základě oficiálního ujednání. Součástí spolupráce je i reklamní kampaň v televizi.

„Pro oficiální vstup značky Pampers na internetový trh jsme hledali spolehlivého a dynamického partnera, kterým MALL.CZ bezpochyby je. Od této unikátní spolupráce si slibujeme stejně pozitivní ohlas spotřebitelů, jaký mají Pampers na internetu v USA i západní Evropě,“ říká Viliam Trška, Country Manager společnosti Procter & Gamble Czech Republic, pod kterou značka Pampers patří.

„Zákazníci na internetu čím dál více nakupují i rychloobrátkové zboží. Rozšířením o dětské oddělení se snažíme vyjít vstříc rodičům, kteří si mohou nákupem plenek i dalšího dětské zboží ušetřit peníze, pochůzky po obchodech a samozřejmě pravidelné nošení těžkých balíků,“ dodává obchodní ředitel MALL.CZ Tomáš Jeřábek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).