Hlavní navigace

Internetový obchodník MALL.cz otevřel novou sportovní prodejnu

[Tisková zpráva] Praha, 16. ledna 2009: Internetový obchodník MALL.cz zahájil nový rok otevřením kamenné prodejny se sportovním a outdoorovým zbožím v Praze Holešovicích. Jedná se o největší prodejnu svého druhu v České republice.

Sdílet

Sportovní zboží patří, vedle počítačů, elektroniky, bílého zboží a dárkového zboží, na internetu k nejžádanějším komoditám. U sportovního sortimentu je však pro zákazníka důležité si zboží také vyzkoušet, osobně prohlédnout nebo si nechat při výběru poradit. Nová sportovní prodejna MALL.cz v Praze Holešovicích by měla svým zákazníkům nabídnout právě takové služby.

„Jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout novou, moderní, špičkově vybavenou a zásobenou prodejnu,“ říká Marek Liška, ředitel společnosti Internet Mall, a.s., která nákupní galerii MALL.cz provozuje, a pokračuje: „Prodejna neslouží pouze jako odběrné místo pro naše stávající zákazníky, ale zboží v ní je možné zakoupit i bez nutnosti předchozí objednávky, jak jsou lidé zvyklí. Prodejna má vlastní sklad, mimo naše logistické centrum, o její zázemí se stará tým zkušených profesionálů.“

Celková plocha nové sportovní prodejny MALL.cz je 280 m2. Dohromady se stávající prodejnou se sortimentem elektro, hobby a dárky, se kterou se přímo propojila, nabízí zákazníkům v Praze zboží na ploše 450 m2. Sportovní prodejna je zásobena sortimentem obchodů Bartsport.cz a CykloExpert.cz, které jsou součástí nákupní galerie MALL.cz.

Kromě nové prodejny v Praze Holešovicích, provozuje MALL.cz také kamennou prodejnu v centru Brna. Fotografie naleznete zde: http://www.ma­ll.cz/prodejna-mall.php

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).