Hlavní navigace

MALL.cz otevřel za Prahou obří distribuční centrum

[Tisková zpráva] Praha, 5. března 2009: Internetový obchodník MALL.cz otevřel za Prahou nové distribuční centrum. Svou kapacitou i provedením jde pravděpodobně o největší a nejmodernější skladový prostor mezi internetovými obchodníky v celé střední a východní Evropě.

Sdílet

Distribuční centrum MALL.cz se nachází v logistickém areálu Horních Počernic na okraji Prahy. Má plochu 6 800 m2, efektivní výšku 12 m (5 pater k naskladnění) a 12 nájezdových ramp. Moderní zázemí skladu, včetně válečkové dráhy a automatické balící linky, umožňuje naprosto plynulý provoz, který pak umožňuje odesílat objednané zboží v den objednávky.

„Internetový obchod budoucnosti není o líbivé prezentaci, ale o okamžité a bezchybné distribuci“ říká Marek Liška, ředitel společnosti Internet Mall, a.s., která nákupní galerii MALL.cz provozuje, a pokračuje: „Díky novému distribučnímu centru jsme byli schopni naskladnit 50 000 kusů zboží v hodnotě přes 100 mil. Kč, které je připraveno k okamžité expedici. Kapacita skladu je však několikanásobně vyšší. Spustili jsme akci "Dnes objednáte, zítra doručíme“, kdy zákazníkovi garantujeme doručení do druhého dne od objednávky.“

Pro představu o velikosti nového distribučního centra MALL.cz: na výšku by se do něj vešlo například 10 460 nápojových automatů nebo 3 399 slonů.

Fotografie naleznete zde: http://neomalle­ne.cz/otevira­me-novy-sklad/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).