Hlavní navigace

MALL.CZ se stal hlavním partnerem Febiofestu

[Tisková zpráva] Praha, 10. února 2011 – Internetová nákupní galerie MALL.CZ se stala hlavním partnerem letošního 18. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Praha – Febiofest. Festival, jehož ředitelem je režisér, scenárista a producent Fero Fenič, proběhne v Praze v kině Cinestar Anděl od 24. 3. do 1. 4. Poté se přesune do krajských měst.

Sdílet

Febiofest byl založen v roce 1993 nezávislou filmovou a televizní spo­lečností  FEBIO. Akce se během let proměnila ve velký filmový festival, který si ale stále zachovává svůj původní profil a cíl: všechno pro diváka. Program Febiofestu zahrnuje filmy všech žánrů a formátů a přináší domácímu publiku to nejlepší z posledního roku včetně distribučních premiér, retrospektiv a profilů.

Pro MALL.CZ je partnerství s Febiofestem první velkou spolupráci tohoto druhu. „Je nám ctí, že můžeme podpořit festival s tak dlouhou tradicí a tak skvělou pověstí, jako je Febiofest,“ říká Petr Král, marketingový ředitel MALL.CZ. „Partnerství je pro nás logickým pokračováním našich offline marketingových aktivit. Díky Febiofestu můžeme oslovit zajímavé publikum nejen v Praze, ale i v krajských městech po celé zemi. A myslím, že pro společnost naší velikosti je podpora kulturního dění skoro povinností,“ vysvětluje.

„Partnerství s MALL.CZ je pro nás velká novinka letošního roku. Těšíme se, že nám to umožní přinést našim divákům opět o něco víc než v předcházejících letech, a to v kinosálech i na internetu, kde plánujeme spolupráci,“ komentuje spolupráci mezi MALL.CZ a Febiofestem jeho ředitel Fero Fenič.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).