Hlavní navigace

MALL.CZ zdvojnásobil plochu skladu

[Tisková zpráva] Praha, 23. listopadu 2010 – V rámci zlepšování služeb a přípravy na Vánoce zdvojnásobila internetová nákupní galerie MALL.CZ plochu svého skladu – distribučního centra v Horních Počernicích. Díky třem novým vestavným patrům a druhé budově nyní celková plocha skladových prostor činí 12 700 m2. Současně byl spuštěn provoz dopravníkového pásu, který automatizuje třídění a balení zboží do zásilek.

Sdílet

„Návštěvnost MALL.CZ roste meziročně o sto procent a ještě výraznější je nárůst v počtu expedovaných balíků. Abychom mohli garantovat rychlou dostupnost, na jakou jsou naši zákazníci zvyklí, muselo projít naše moderní distribuční centrum změnami,“ vysvětluje generální ředitel MALL.CZ Marek Liška.

„Proto jsme spustili provoz ojedinělého dopravníkového pásu, který díky automatizaci výrazně zefektivnil balení zásilek,“ dodává. Distribuční centrum v Horních Počernicích se současně rozrostlo o tři vestavná patra na menší zboží o celkové ploše 1900 m2 a zároveň přibyla nová budova o ploše 4000 m2. S původními 6800 m2 to znamená celkovou plochu 12 700 m2, což odpovídá velikosti dvou fotbalových hřišť.

MALL.CZ potvrdil kvalitu svých služeb a připravenost na vánoční nákupy také znovuzískáním Certifikace II. stupně APEK s celkovým výsledkem 95 %.