Hlavní navigace

Maloměstská diskotéka na rádiu Bonton

[Tisková zpráva] Hudební překvapení rádia Bonton je venku. Nedělním pořadem, který posluchačům přináší netradiční pohled na hudební trendy je „Maloměstská diskotéka“.

Sdílet

Ač může být název trochu zavádějící, nenechte se zmást, jedná se o aktuální muziku, kterou si posluchači mohou vychutnat prostřednictvím remixů Dj Frikyho. Proč tedy padla volba na diskotéku a ještě k tomu maloměstskou? „Na prvních diskotékách, které se objevily už v roce 1941, už nevystupovaly kapely. Namísto toho se zde pouštěla hudba přímo z vinylových desek. A proč maloměstská? Protože dj Friky pochází z malého města na západě Čech. Friky se už léta věnuje djingu a Bonton, jakožto hudební rádio, přece potřebovalo svého maloměstského Dje. A i když je Friky ze západních Čech, se svým djským uměním objel svět, kde léta sbíral zkušenosti a hudební nadhled, aby to vše přinesl do našeho nového pořadu, “ představuje nový pořad Martin Pokorný, ředitel rádia Bonton.

První maloměstská diskotéka měla svou premiéru tuto neděli a i každou další se posluchači mohou těšit na hudbu a jenom hudbu. „Nebudeme škatulkovat a říkat, co bude Friky hrát, protože hudba je jen dobrá a špatná a věřte, že od Frikyho a jeho desek uslyšíte jen tu dobrou,“ dodává Martin Pokorný.

Repríza pořadu Maloměstská diskotéka se bude vysílat každou středu od 22 hodin.

www.radiobonton.cz