Hlavní navigace

Malonáklad v barvě pod taktovkou Xeroxu

[Tisková zpráva] Nová verze úspěšné řady barevných archových tiskáren DocuColor 2xx vyniká: kvalitou a přesností tisku, rychlostí barevného tisku až 60 stránek za minutu, produkční zatížitelností.

Sdílet

Praha, 22. listopadu 2007 – Společnost Xerox představuje vysokorychlostní multifunkční zařízení DocuColor 242, 252 a 260 pro velké kanceláře i komerční sféru. Stroje umožňují vysoce kvalitní barevný tisk o rychlosti až 60 stránek za minutu (DocuColor 260) a současně nabízejí efektivní nízkonákladový tisk běžných černobílých dokumentů. Svým uživatelům poskytují vysokou produktivitu a přispívají tak k jejich konkurenceschop­nosti.

Stroje obsahují nejvyšší verzi kontrolerů Xerox, Creo a Efi a nově i kontroler Splash. Umožňují tak snadné programování, kontrolu a správu probíhajících procesů. Výsledkem je jak vysoká produktivita, tak i špičková kvalita tisku. Zařízení jsou vhodná pro produkci plakátů, brožur a manuálů, obchodní korespondence i běžných černobílých dokumentů.

„Ideální poměr ceny a výkonu strojů řady DocuColor, vynikající kvalita tisku a silné a zkušené servisní zázemí firmy Xerox a jejích servisních partnerů poskytuje zákazníkům záruku dobré investice. DocuColor 242, 252 a 260 budou přitažlivé jak pro velké kanceláře, tak pro běžné copyshopy, printshopy a grafická studia,“ říká Lubomír Dvořák, produktový manažer společnosti Xerox. „Díky stále většímu pronikání fenoménu malého barevného nákladu do všech oblastí polygrafické činnosti vidím potenciál nových strojů i v klasických ofsetových tiskárnách.“

Mezi inovace nové řady patří možnost připojení produkčního finišeru, který již disponuje inserterem. Ten umožňuje vkládat obálky publikací nebo vložené přílohy, aniž by procházely tiskovou částí. Finišer také nabízí funkci dvojité skladby do tvaru C a Z. Důležitým vylepšením nových strojů je i rozšířená nabídka typů materiálů i jejich gramáží, se kterými umí pracovat.

Nové stroje řady DocuColor 2×x jsou již na českém trhu dostupné.

Xerox Czech Republic prodává publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb od pronájmu strojů až po sofistikovaný outsourcing. Outsourcingu se věnuje celá samostatná divize XGS (Xerox Global Services).

Více informací o firmě Xerox naleznete na adrese www.xerox.cz.