Hlavní navigace

Malý Kaan již brzy zamíchá kartami v seriálu Tisíc a jedna noc

[Tisková zpráva] Onurova matka se při své charitativní činnosti ve spolku pro rodiče nemocných dětí seznámí se Šeherezádou a jejím příběhem, jak sehnala peníze pro svého nemocného synka. Nic netušíc pak druhý den prozradí svému synu Onurovi a jeho nejlepšímu příteli Keremovi, že má Šeherezáda nemocného syna, který musel v nedávné době podstoupit náročnou a velmi nákladnou operaci. Onurovi v tu chvíli dojde, proč Šeherezáda tak zoufale potřebovala peníze… Romantický příběh Tisíc a jedna noc pokračuje na TV Nova každý všední den před Ulicí.

Sdílet

Praha 15. února 2011 – Brzy zamíchá kartami odhalení, k čemu před časem Šeherezáda peníze od Onura potřebovala. Tvrdý a neoblomný šéf se za své chování začne velmi stydět. Nedokáže se poprat se svými výčitkami svědomí a snaží se odčinit, co pokazil…

Onur nabídl Šeherezádě, atraktivní zaměstnankyni své společnosti, aby s ním strávila noc výměnou za 150 000 dolarů. Ač s těžkým srdcem, udělala to pro svého nemocného syna, který nutně potřeboval transplantaci kostní dřeně. S výčitkami svědomí se vyrovnává velmi těžce, poslední ranou je pak pro ni druhá Onurova nabídka – 300 000 dolarů za další noc. Poté co Onur zjistí motiv Šeherezádina svolení, uvědomí si, jak hluboce se v ní mýlil a jak velmi touží po její přítomnosti. K jeho snahám o odčinění je zklamaná Šeherezáda zcela chladná a nic nenasvědčuje tomu, že by mu ještě vůbec někdy odpustila.

Onurovo snažení komplikuje i rostoucí náklonnost jeho nejlepšího přítele Kerema k Šeherezádě. V Onurovi klíčí žárlivost a se svým nejlepším kamarádem se pohádá. Ani Bennu, Šeherezádina přítelkyně a kolegyně z práce, už nemůže přehlížet Keremovy sympatie k Šeherezádě. Bennu Kerema již dlouho tajně miluje, a proto je pro ni pohled na jeho snažení o Šeherezádino srdce velmi bolestný.

Sledujte romantický seriál Tisíc a jedna noc
Pondělí – pátek, 17:30
14. února – 18. února: 8. – 12. díl

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).