Hlavní navigace

Mám nový vánoční tarif pro sázkaře, hlásí U:fon

[Tisková zpráva] Praha, 9. prosince 2008 – Fortuna a U:fon uvádějí na vánoční trh speciální mobilní tarif pro sázkaře – ZA 300 FORTUNA. Tarif nabízí SMS a volání v síti zdarma, není tak zpoplatněno sázení přes Telekonto Fortuny. Pouze pro členy FORTUNA KLUBu PLUS je navíc k tarifu balíček neomezeného internetu zdarma. Sázení z domova je tak opravdu snadné.

Sdílet

Fortuna, největší provozovatel kurzových sázek ve střední Evropě, a Mobilkom, provozovatel mobilní sítě U:fon, spojily své síly a uvádějí na vánoční trh speciální mobilní tarif pro sázkaře ZA 300 FORTUNA. Všichni sázkaři, kteří jsou členy FORTUNA KLUBu PLUS, tak mají možnost do konce tohoto roku na mikrostránce www.akceufon.cz/for­tuna získat speciální mobilní tarif s paušálem 300 Kč a užívat si tak řady výhod:

  • Neomezené volání a SMS v síti zdarma.
  • Volání v ostatních sítí jen za 3,90 Kč a SMS za 1,19 Kč.
  • Pohodlné bezhotovostní sázení přes Telekonto na 790 301 301 zdarma.
  • Balíček U:fonův internet ZDARMA pro základní mobilní přístup k internetu a e-mailu
  • Mobilní telefon od 1 Kč.

„Tarif ZA 300 FORTUNA vznikl jako skvělá příležitost pro členy FORTUNA KLUBu PLUS sázet z pohodlí domova zcela zdarma. Stačí jen vyplnit sázkový tiket na www.ifortuna.cz, uskutečnit sázku se službou Telekonto na čísle 790 301 301 zcela zdarma a pak jen čekat na výhru. Speciální tarif ZA 300 FORTUNA totiž jen pro zákazníky Fortuny přidává k tarifu Za 300 neomezený mobilní internet zcela zdarma,“ popisuje speciální nabídku platnou do konce roku Lukáš Antoš, marketingový ředitel U:fona, a dodává: „Pokud si tedy členové FORTUNA KLUBu PLUS pořídí službu do 31. 12. 2008, získávají trvalý neomezený přístup k internetu a ušetří tak 200 Kč za měsíc.“ K tarifu jsou dostupné dva mobilní telefony, UBIQUAM U-400 a UBIQUAM U-300 v ceně od 1 Kč, resp. 1750 Kč.“ Pořízení USB datového kabelu spolu s instalačním CD vyjde na 220 Kč.

Nabídka je časově omezená a platná pouze pro zákazníky sázkové kanceláře Fortuna, kteří se prokáží 13místným sázkařským číslem. Na jedno sázkařské číslo lze získat maximálně 3 speciální nabídky Fortuna.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).