Hlavní navigace

Mamba show Haliny Pawlowské na ČT1 – 3. června

[Tisková zpráva] Nová talk show Haliny Pawlowské určená všem, kteří mají pocit, že nejsou „in". Odlehčený pohled na věci, které mohou být pro někoho velkým problémem nebo i handicapem a pro jiného jen marginální záležitostí. Mamba show vysílá ČT1 od 3. června (i během prázdnin), vždy ve čtvrtek od 20:50 hodin.

Sdílet

Halina Pawlowská si do své nové talk show pozve vždy tři až čtyři hosty známé i neznámé, takové, kteří neodpovídají dnešním trendům a představám – například o kráse, výšce, životním stylu, apod. Lze u nich tedy vypozorovat (i na přechodnou dobu) jistý „handicap". Moderátorka ä autorka pořadu s nimi diskutuje na dané téma s humorem jí vlastním. „Myslím si že by se v něm mohli dozvědět spoustu zajímavých informací. Předností pořadu by mohl být i čistě ženský pohled na věc, ke kterému se hrdě hlásím. Taky se nemůžu udržet a nedat k dobru historky ze svého okolí, rodiny a od svých kamarádek. Myslím, že tohle nikdo jiný ve svých talkshow nedělá. Chtěla bych, aby Mamba show byl pořad humorný, obsažný, informativní, ale zároveň lehký“, odpovídá na otázku proč by si diváci neměli Mamba show nechat ujít Halina Pawlovská.

Mamba je velmi jedovatý had, podle něj se ale pořad Mamba show nejmenuje. Mamba je také věštkyně na Haiti, ale ani podle ní není pořad pojmenován. Halina Pawlowská má ráda knihu od Barbory Gordonové Tančím tak rychle, jak dokážu, knihu o překonávání problémů. Halina je přesvědčena, že každý z nás tancuje tak rychle, jak jenom dokáže, ale že nejlepší je tancovat v rytmu Mambo! Proto Mamba show. O stylový hudební doprovod se v průběhu pořadu postará latinskoamerická hudební skupina MEZCLA. Zvolené téma moderátorka probere také s odborným poradcem, psychologem Janem Ženatým.

Do prvního dílu své talk show na téma Dlouhá jako bidlo pozvala Halina Pawlowská hosty, kteří mají nadměrnou tělesnou výšku. Vážně i nevážně se pokusí zjistit, zda ženy, které měří více než 180 cm, opravdu trpí společenským handicapem. A jak se vedle nich cítí muži malí vzrůstem? A co udělá vysoká žena, když chce políbit trpaslíka? Na tyto a další otázky odpoví reprezentantka ČR v dálkovém plavání Yvetta Hlaváčová, top manažerka Pavla Bumbálková a novinář, fejetonista a autor satirických textů Ladislav Verecký ve svém bohužel posledním televizním vystoupení.

www.ceskatele­vize.cz/program