Hlavní navigace

Mami, ožeň mě – první oťukávání

[Tisková zpráva] Prima love od 3. 12. uvede seznamovací reality show s názvem Mami, ožeň mě! První díl mohou diváci sledovat už tuto sobotu ve 22.45 hod a další hned v neděli ve 22.55 hod. Starostlivé matky v něm budou hledat dokonalé partnerky pro své už dávno dospělé, ale stále nezadané syny. Princip show vychází z předpokladu, že každá máma chce pro svého syna jen to nejlepší – a to se týká i výběru potenciální manželky. V prvním díle se představí pohledný Michal, citlivý pracovník bezpečností služby Tom, bývalý DJ Miro a nesmělý Miško. Na jejich krátké medailonky se můžete podívat na www.mamiozenme.cz.

Sdílet

O každého z nich budou bojovat dvě ženy, které stráví několik dní u něj doma, aby jemu i jeho mamince poskytly příležitost je co nejlépe poznat a zároveň aby samotné ženy měly možnost ukázat se v co nejlepším světle. Vyřazení a odchod jedné z žen potom otevře té druhé cestu k srdci svého vysněného muže a samozřejmě také jeho milované maminky.

A na jaké nápadnice se můžete v prvním díle těšit? O Toma bude bojovat něžná a možná i nevinná Martina a naproti tomu vyzrálá a „ezoterická“ bytost Šárka. První oťukávání bude probíhat hlavně na duchovních a filozofických vlnách. Bývalého DJ Mira nejprve navštíví výřečná Erika, která se nesmělého mladíka snaží ohromit svými znalostmi německého jazyka a začne pěkně zostra vyznáním lásky – Ich liebe dich. Idylku naruší svérázná Pavlína – dle Mira „kočka“, která mu kompletně zamotá hlavu. Pohledný Michal přivítá obě nápadnice „nemravnou štamprlí“. Jako první si připije s romantickou Lucií a posléze i s vysmátou Janou. Nesmělý Miško zase poznává upřímnou Eriku, se kterou si velmi rozumí, ale jen do doby, kdy přijde spřízněná duše Dominika.

Tom, 31 let, Hodonín
Citlivý a empatický Tom se živí jako pracovník bezpečnostní služby. Ve volném čase zpívá v rockové skupině a zajímá se o ezoteriku a duchovno. Hledá harmonickou ženu, se kterou by mohl strávit zbytek života. Na lásce považuje za nejkrásnější souznění duší.

Miro, 27 let, Prešov
Životní optimista Miro je bývalý DJ. Dnes mu obživu zajišťuje práce tiskaře, ale muziku má stále rád. Svůj život žije naplno a věnuje se velkému množství nejrůznějších aktivit. Tento zručný mladík se rychle učí novým věcem a „mrknutím oka“ dokáže spravit notebook nebo třeba domácí spotřebič. Přizpůsobivý Miro věří, že ve vztahu je nejdůležitější důvěra.

Michal, 30 let, Liptál
Přestože Michal je povoláním číšník, velmi rád se věnuje práci se dřevem. I proto se může pyšnit tím, že většinu interiéru svého bytu si vytvořil sám. Miluje sport a zábavu, ale rád vypomůže i v rodinném penzionu. Láska je pro Michala motor, který ho pohání vpřed. A právě láska je to, co mu teď k dokonalému štěstí chybí.

Miško, 25 let, Spišská Belá
Nesmělý Miško je obyčejný kluk hledající pravou lásku. Jeho největším životním snem je zamilovat se, oženit se a mít rodinu. Vstřícné ženě s dobrým srdcem může kromě svého srdce nabídnout i vlastnoručně vybudovaný rodinný dům. Největším životním štěstím je podle něj „zdraví, střecha nad hlavou a pocit, že jsem milován“.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).