Hlavní navigace

Maminka, chůva, vůl a Jiří Voskovec

[Tisková zpráva] SOBOTA - Diváci COOL movies v sobotu od 20.15 pobaví komedie Stůj, nebo maminka vystřelí! Typický představitel svalovců a rváčů Sylvester Stallone vystoupí jako nesmlouvavý losangeleský policista, který kromě gangu překupníků se zbraněmi se musí vypořádat i s nečekanou návštěvou své matky. Na tom by nemělo být nic neobvyklého. Jeho maminka však neustále žije představou, že svého synka musí ochraňovat a pomáhat mu, a to jak v práci, tak v soukromém životě. Snímek představuje Sylvestera Stalloneho v poněkud neobvyklé, humorné roli. Hrdina akčních filmů však svůj komediální talent už jednou prokázal, a to ve filmu Tango a Cash.

Sdílet

Od 21.50 přijde na řadu mysteriózní horor Chůva. Mladé rodině úspěšného podnikatele Jacka nic nechybí, snad jen kromě toho, že jim nemá kdo pohlídat děti, a proto si manželé najmou na první pohled sympatickou chůvu. Netuší však, že tato chůva není z lidského světa a ke svému životu potřebuje krev nemluvňat. Její síla a energie se skrývají v obrovském stromě, který pohltí každé dítě, co má chůva na starost. Podaří se Jackově rodině odhalit pravou podstatu své nové chůvy, nebo už bude pozdě? V hlavních rolích děsivého příběhu vystoupí Carey Lowellová, Miguel Ferrer a Theresa Randleová.

NEDĚLE – V neděli od 20.15 čeká na diváky ztřeštěná komedie Hele, vole, kde mám káru? Nejlepší kamarádi Jesse a Chester (Ashton Kutcher a Seann William Scott) se ráno probudí a zjistí, že si ze včerejšího večera nic nepamatují. Nejen že postrádají auto, v kterém měli schované dárky pro své dívky, ale mají lednici plnou jogurtů, transexuální striptér jim svěří kufr plný peněz, unese je sekta a mimozemšťané po nich chtějí jakýsi tajemný převaděč spojitosti.

Kára, kterou po všech peripetiích hrdinové nakonec najdou (a jen tak mimochodem u toho zachrání vesmír), je automobil značky Renault 5.

Po bláznivé nedělní zábavě přijde ve 21.50 na řadu opět napětí. V krimi thrilleru Bostonský případ si policie neví rady s pachatelem brutálních vražd žen, který stále uniká spravedlnosti. Nakonec vytvoří zvláštní komisi, v čele s právním expertem Johnem (v podání Henryho Fondy), a ta se zcela náhodou dostane na stopu Alberta De Salvy (v netypické roli Tony Curtis), sériového zabijáka, připravujícího další vraždy. Podaří se jim ho zastavit včas, nebo bude muset ještě někdo zemřít? Ve filmu, natočeném podle skutečných událostí z Bostonu šedesátých let, se objeví v menší roli senzibila také český herec Jiří Voskovec.