Hlavní navigace

Management Science distributorem softwaru SunB2B od společnosti LLP Group

[Tisková zpráva]

Sdílet

Management Science distributorem softwaru SunB2B od společnosti LLP Group

Český software nyní s celosvětovou dostupností

Praha, 24. srpna 2001 --- LLP Group, dodavatel finančních a obchodních řešení a distributor SunSystems, uzavřel partnerskou dohodu se společností Management Science Ltd, která bude prostřednictvím svých zastoupení a sítě partnerských firem distribuovat software SunB2B po celém světě. SunB2B je webová aplikace umožňující přístup k datům účetního systému SunSystems prostřednictvím Webu, a to jak interním pracovníkům firem používajícím SunSystems, tak i jejich externím dodavatelům a odběratelům.

„SunB2B výrazně usnadňuje našim klientům první krok k e-businessu,“ říká Adam Bager, zakladatel a prezident LLP Group. „Distribuční smlouva se společností Management Science, která je známa velmi přísnými podmínkami pro testování a výběr produktů do svého portfolia, je významným zlomem v naší diversifikační produktové strategii. To, že náš vlastní produkt SunB2B splňuje tyto standardy, pro nás hodně znamená,“ dodává Adam Bager.

„Společnost Management Science se soustavně snaží dodávat na trh inovativní a zajímavé technologie. Velice na nás zapůsobil tým projektantů společnosti LLP a jejich nadšení pro vývoj stále nových, vysoce funkčních a inovativních produktů. Těšíme se na dlouhodobou a hodnotnou spolupráci,“ říká Michael Sheehan, ředitel společnosti Management Science Ltd.

O SunB2B aplikaci

SunB2B umožňuje přístup k datům finančního a účetního systému SunSystems firmám a jejich B2B partnerům, tedy odběratelům a dodavatelům. Tento přístup poskytuje samozřejmě pouze uživatelům, které si firma definuje. Bezpečnost přístupu k datům je zajištěna prostřednictvím systému hesel a přístupových práv. SunB2B využívá vlastní přístupovou databázi a konfiguraci, prostřednictvím kterých se data a grafické výstupy mohou přizpůsobovat potřebám zaměstnanců, zákazníků a dodavatelů.

SunB2B je kompatibilní s verzemi SunSystems 4.2.5 a vyššími a podporuje databázi MS SQL. Využívá přímý přístup k údajům uchovávaným v SunAccount a SunBusiness, díky čemuž jsou zobrazené informace vždy aktuální. Práci uživatelům ulehčuje provedení SunB2B v různých světových jazycích.

SunB2B využívá ODBC (Open Database Connectivity) při přístupu k datům ať již jsou v UNIXovém, či NT prostředí. Je kompatibilní s Apache, Microsoft a ostatními Web Server technologiemi.

O firmě Management Science

Management Science je přední vývojářská a distribuční firma zaměřená na dodávky rozšířených modulů finančního softwaru SunSystems. Specializuje se na podporu softwaru, který je jednoduše implementovatelný, a který umocňuje sílu tradičních ERP balíků.

Management Science má více než 3000 uživatelů v celkem 23 zemích. Svoji produktovou řadu distribuuje prostřednictvím sítě 45 distributorů po celém světě. Vedení společnosti sídlí ve městě Radlett ve Velké Británii.

Více informací naleznete na www.mssp.com.

O firmě LLP Group

Společnost LLP Group byla založena v Praze roku 1992 a profiluje se jako dodavatel špičkových obchodních a finančních softwarových řešení v regionu střední a východní Evropy. Jádrem nabídky LLP je software pro měření a zúčtování času time@work, finanční systém SunSystems, výrobní software Fourth Shift, CRM řešení společnosti Pivotal a software Ariba B2B eCommerce. V roce 1995 začala východoevropská expanze firmy a v současnosti má pobočky v Bratislavě, Budapešti, Bukurešti, Sofii, Varšavě a Záhřebu. Kromě toho řídí LLP Group projekty například v Německu, Itálii, Jižní Africe, Venezuele, Japonsku, USA nebo Izraeli. Počet zaměstnanců přesahuje 100, obrat v roce 2000 činil 5,27 mil. USD.

Řada klientů LLP Group zahrnuje firmy ze všech oborů podnikání --- od petrochemie po televizní stanice. Mezi klienty LLP Group patří například firmy BP, Schöller, Johnson&Johnson, Motorola, Roche, KPMG, UPS, Regus a UPC.

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:

Tereza Kodešová
LLP Praha
tel. +420 2 84 00 16 73
Tereza.Kodeso­va@llpgroup.com
www.llpgroup.com

Daniela Beranová
Herald Communications
tel. +420 2 24 23 26 50
beranova@herald-pr.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).