Hlavní navigace

Marathon seriálu „Ztraceni“ - novoroční speciál pouze na AXN

[Tisková zpráva] Kanál AXN náležející k mezinárodní kabelové a satelitní síti Sony Pictures Television International přivítá nový rok uvedením celé první řady seriálu Ztraceni. Komu tento dramatický seriál unikl, když byl na začátku tohoto roku premiérově uveden v běžném vysílání, bude mít na Silvestra 2005 a 1. ledna 2006 jedinečnou šanci vychutnat si všech jeho 25 dílů pohromadě.

Sdílet

Ztraceni zachycují osudy osmačtyřiceti trosečníků, kteří přežili pád letadla. Jsou uvězněni na opuštěném, v moři ztraceném ostrově a chtějí-li přežít, musejí se naučit spolupracovat a jednat jako kolektiv. Každý z nich získává při pobytu na ostrově novou identitu – z některých se stávají hrdinové, jiní se naučí důvěřovat ostatním a najdou v sobě skrytou vnitřní sílu. Ani sebevětší snaha ale dopředu nezaručuje úspěch – zdá se, že ostrov skrývá mnohá netušená tajemství…

Dvoudenní vysílací maratón poslouží jako rekapitulace seriálu, který ve světě vzbudil velký ohlas a byl oceněn prestižní cenou Emmy, a v divácích znovu oživí vzrušení předtím, než kanál AXN začne v lednu 2006 vysílat dvanáctidílné pokračování.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).