Hlavní navigace

Marek Erneker byl jmenován výkonným ředitelem společnosti IGNUM

[Tisková zpráva] Praha – 26. dubna 2006 – Majitelé společnosti IGNUM, předního akreditovaného registrátora domén a poskytovatele webhostingu v České republice, jmenovali Marka Ernekera (*1981) výkonným ředitelem společnosti.

Sdílet

Marek Erneker pracuje v IGNUM třetím rokem, před svým jmenováním výkonným ředitelem působil jako hlavní programátor a člen úzkého vedení společnosti IGNUM. Nově bude zodpovědný za každodenní řízení aktivit společnosti IGNUM a její další rozvoj ve všech oblastech působnosti. Majitelé společnosti IGNUM Robert Prokeš a Michal Filip se budou nadále věnovat strategickému plánování a dlouhodobému rozvoji firmy.

„Já i Michal Filip budeme IGNUM samozřejmě dále pečlivě sledovat a formovat dlouhodobou strategii rozvoje firmy,“ říká Robert Prokeš, jednatel a spolumajitel společnosti IGNUM. „Jmenováním výkonného ředitele si chceme uvolnit ruce od řešení krátkodobých úkolů, které se každodenně objevují.“

„Na operativním rozhodování a řízení společnosti se, jako člen úzkého vedení, podílím již delší dobu,“ komentuje své jmenování výkonným ředitelem společnosti IGNUM Marek Erneker. „Nová funkce mi přinese nejen rozsáhlejší pravomoci, ale zároveň i vysokou odpovědnost. Věřím, že důvěru ve mně vloženou nezklamu a ze své pozice pomohu zajistit bezproblémový chod a další rozvoj společnosti IGNUM.“

Marek Erneker studoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy, před nástupem do společnosti IGNUM působil jako analytik v pojišťovně Kooperativa. Marek Erneker mluví plynně anglicky, ve svém volném čase se věnuje sportu, zejména horolezectví a turistice, a také rád fotografuje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).