Hlavní navigace

Markéta Fialová se vrací na obrazovky televize Nova

[Tisková zpráva] Již dnes na televizních obrazovkách znovu uvidíme Markétu Fialovou. Do Televizních novin se vrací po půlroční přestávce, kdy se léčila z vážné nemoci.

Sdílet

Praha 31. března 2006 – Začátkem října 2005 oznámila moderátorka Televizních novin Markéta Fialová, že dočasně opustí svou práci, neboť ji čeká léčba vážné nemoci. Během její několikaměsíční nepřítomnosti se v moderování zpravodajské relace střídali Pavel Zuna s Pavlou Charvátovou a Rey Koranteng s Lucií Borhyovou, zatímco Karel Voříšek splnil slib a na svou televizní partnerku trpělivě čekal. Dnes se konečně opět setkají před televizními kamerami.

„Ode dneška začínám opět s Karlem hlásit. Popravdě řečeno v léčení ale teprve finišuji, takže ještě velmi nerada o své nemoci mluvím. Ještě stále není úplně za mnou. Ale skutečnost, že na mě Nova půl roku počkala, mi strašně pomáhá a přemýšlím o tom, jak to svým moderátorským kolegům vynahradím,“ říká Markéta Fialová.

„Z důvodů, které Markéta naznačila, nebude zatím poskytovat žádné rozhovory a účastnit se žádných setkání. Prosíme novináře, aby její rozhodnutí respektovali,“ dodává nejen za sebe, ale i za celou televizi Nova Miloslava Nováková, ředitelka PR a komunikace.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).