Hlavní navigace

Markéta Rachmanová v Čétéčku

[Tisková zpráva] Od neděle 5.února vysílá Česká televize nový magazín "Čétéčko", který bude představovat nové pořady, nabídne pohledy do zákulisí přímých přenosů, reportáže z natáčení, zajímavosti z televizních archívů i programové tipy na jednotlivé dny.

Sdílet

Premiérový díl, který se vysílá 5. února, pozve diváky na start nového digitálního kanálu ČT4 SPORT a přiblíží zákulisí příprav přenosů z dvacáté zimní olympiády v Turíně. V následujícím díle, vysílaném 12. února, Čétečko odstartuje nový český seriál Náves, ohlédne se za pěti sty díly televizní antologie českého humoru Úsměvy a podívá se na premiéru filmu Experti, který byl natočen v koprodukci s ČT.

Zákulisím Kavčích hor bude diváky provázet Markéta Rachmanová, kterou možná znáte jako „chatařku“ z Nocí s Andělem nebo z Poprasku. Moderátorku Markétu Rachmanovou ale bezpečně znají všichni posluchači Evropy 2 z podvečerních relací. Televizní rodinku, která provede diváky televizním zákulisím, tvoří s Markétou Rachmanovou Richard Langer a dcerou Markétkou.

Čétéčko se vysílá v neděli v 17:25 na ČT 1.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).