Hlavní navigace

Marta Kubišová hostem Českého rozhlasu Dvojka

[Tisková zpráva] (Český rozhlas Dvojka, 9. 8. 2011) Ve čtvrtek 11. srpna přivítá Dvojka Českého rozhlasu ve svém vysílání mezi 11. a 12. hodinou exkluzivně dva hosty – zpěvačku Martu Kubišovou a ředitelku Nadace na ochranu zvířat Evu Hodek.

Sdílet

Marta Kubišová, jejíž pěvecká dráha byla na přelomu 60. a 70. let z politických důvodů násilně přerušena, se ke zpívání vrátila po roce 1989. Svoji uměleckou činnost spojila i s aktivní rolí v oblasti ochrany zvířat. Společně se spisovatelem a scenáristou Jiřím Šebánkem v roce vymysleli televizní pořad na pomoc zvířatům „Chcete mě?“, který se úspěšně vysílá dodnes. Spolupracuje s Nadaci na ochranu zvířat, podporuje řadu charitativních akcí. Zvířaty je obklopena i ve svém soukromí. „Je úžasné, jak mi každý z těch tvorečků dá několikrát denně znát svou přízeň a spokojenost s mým vedením domácnosti. A co víc si můžu přát!?!“ prozrazuje Marta Kubišová.

Ve čtvrtek 11. srpna bude Marta Kubišová, společně s ředitelku Nadace na ochranu zvířat Evou Hodek, vzácným hostem vysílání Dvojky Českého rozhlasu.

Zajímá vás, jaká je v naší zemi momentálně situace s útulky? Proč jsou chronicky přeplněné a stále bojují o svou existenci? Kde hledat příčiny toho, že se stále zvyšuje počet nechtěných zvířat? A kdo by měl za tato zvířata odpovědnost? Odpovědi uslyšíte ve čtvrtek před polednem z vysílání Dvojky, kterým vás provede Eva Kvasničková.

Je jaká je – Marta Kubišová – čtvrtek 11. srpna od 11:05
Podrobné informace najdete na adrese dvojka.rozhlas.cz