Hlavní navigace

Vítěz první řady Česko Slovenské SuperStar Martin Chodúr se o víkendu vrátil na „místo činu“

[Tisková zpráva] Tisíce talentovaných zpěváků a zpěvaček z různých koutů obou republik využily poslední šanci stát se součástí nejúspěšnějšího pěveckého projektu Česko Slovenská SuperStar a přišly předvést svůj pěvecký výkon během uplynulého víkendu na poslední casting, který se konal v Praze.

Sdílet

Praha 17. ledna 2011 – Všichni nadějní pěvečtí adepti, kteří se chtějí stát součástí Česko Slovenské SuperStar, přišli o víkendu předvést své nadání do pražského hotelu Corinthia. Před hotelem čekali od brzkých ranních hodin. Ti úplně první nedočkavci zde byli už od půl páté ráno! Brány castingových místností se tisícovkám soutěžících otevřely úderem deváté hodiny. Většina z nich po vyplnění registračního formuláře neváhala, a než došlo na jejich „pět minut slávy“ před porotou, dopilovávala své chystané vystoupení pozpěvováním, opakováním textů a melodií. Všichni chtěli před porotou podat stoprocentní výkon, byli napnutí a plni očekávání, jestli právě oni postoupí do dalšího kola.

Překvapení soutěžícím pražského castingu připravil vítěz první řady Česko Slovenské SuperStar Martin Chodúr, který je přišel osobně pozdravit, podpořit a popřát štěstí a úspěch v soutěži. Kromě společného focení zazpíval svým potenciálním kolegům několik písní. Vidět živého vítěze první řady Česko Slovenské SuperStar Martina Chodúra znamenalo pro řadu kandidátů velký zážitek, který ocenili bouřlivým potleskem.

Ani na pražském castingu nechyběli soutěžící z různých koutů světa, například z Anglie, Angoly či z Kuby. Také hudební nástroje, mezi nimiž převládaly kytary a klávesy, nebyly výjimkou. Šanci dostat se do SuperStar si nenechalo ujít také mnoho adeptů uplynulých řad soutěžní show, zkusit štěstí přišel i semifinalista Talentmanie Vašek Lebeda. Téměř každý soutěžící přišel na casting s vydatnou podporou několika rodinných příslušníků, tomu úplně nejmladšímu bylo pouhých 22 dní!

Zkušená porota druhé řady Česko Slovenské SuperStar ve složení Gábina Osvaldová, Helena Zeťová, Paľo Habera a Rytmus, která hodnotila výkony soutěžících, byla jako vždy po celý víkend ve střehu! Každý opravdový pěvecký talent patřičně ohodnotila a odměnila „vstupenkou“ do dalších kol, tzv. Divadel, která postupující stovku soutěžících čekají již za dva týdny.

Více na www.superstar.tv a www.facebook.com/su­perstarnova

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).