Hlavní navigace

Martin Illner, ředitel českého zastoupení společnosti Oracle, povýšil na mezinárodní úroveň

[Tisková zpráva] PRAHA, Česká republika, 30. května 2006 - Divizi společnosti Oracle pro prodej aplikací ve středoevropském regionu povede od prvního června Martin Illner, současný ředitel českého zastoupení společnosti Oracle. Do regionu, na který bude nový šéf dohlížet, patří země Vyšegradské čtyřky a pobaltské republiky. Vedení tuzemské pobočky zůstává i nadále v jeho kompetenci.

Sdílet

„Za poslední tři roky se v Česku dostal prodej databází a middlewaru na velmi dobrou a dlouhodobě udržitelnou úroveň a nyní proto velmi rád přijmu novou výzvu. Tou je právě řízení prodeje aplikací ve středoevropském regionu. Tato oblast je v oblasti informačních systémů do velké míry ovlivněna konkurenční společností SAP a my budeme dělat vše proto, abychom její náskok stáhli. Být číslem dvě na trhu podnikových aplikací je pro nás paradoxně výhodné, protože nás to nutí lépe reagovat na potřeby zákazníků. Vzhledem k tomu, že součástí naší nabídky jsou nyní také špičková řešení společností PeopleSoft, JD Edwards či Siebel, věříme, že náskok SAP doženeme. A v tom mi pomůže i velmi silný a schopný prodejní tým,“ uvedl Martin Illner.

V současnosti má středoevropský region jeden z nejrychleji rostoucích IT trhů v rámci celé Evropské unie. Díky vysoké kvalifikaci pracovníků, levnější pracovní síle i výborné infrastruktuře do něj směřuje stále více investic z celého světa. „Velmi rychle rostoucí zájem o informační systémy vidíme především v sektoru menších a středních firem. Proto právě na tuto oblast se budeme soustředit mnohem více než doposud,“ dodal nový regionální ředitel pro prodej podnikových aplikací.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).