Hlavní navigace

Martina Hyndráková jmenována ředitelkou obchodního centra AuditPro

[Tisková zpráva] Praha, 5. září 2006 – Martina Hyndráková (37) se stává ředitelkou obchodního centra AuditPro, jehož zřizovatelem je technologická společnost truconneXion. Do vedoucí funkce byla jmenována po tříletém úspěšném rozvoji centra na pozici produktové manažerky. Za dobu jejího působení dosáhl auditovací program AuditPro vedoucí pozice na českém trhu a podařilo se jej prosadit i na několika zahraničních trzích. Obchodní centrum AuditPro se specializuje na prodej a marketingový rozvoj stejnojmenného nástroje pro správu licencí a evidenci počítačů.

Sdílet

„Martina Hyndráková bude zodpovědná za vedení marketingového týmu AuditPro a kompletní obchodní rozvoj produktu. Bude se zaměřovat zejména na zlepšení spolupráce s partnery včetně zahraničních. Její odborné znalosti a organizační talent jsou ideální kombinací pro tuto manažerskou pozici,“ uvedl Robert Kleiner, ředitel pro strategický rozvoj společnosti truconneXion.

Po celou dobu své profesní kariéry se Martina Hyndráková specializuje na tvorbu marketingových strategií pro menší a střední firmy, psychologii prodeje a tvorbu firemního image. Dlouhodobě se věnovala problematice licencí a softwarových auditů ve společnostech Opal Software Management a Microsoft. Před nástupem do firmy truconneXion působila jako nezávislý marketingový konzultant v oblasti tvorby korporátního image a marketingových strategií. Je absolventkou Českého institutu pro marketing (CIMA).

Martina Hyndráková se ve volném čase se věnuje jízdě na koni, fotografování, tanci a vážné hudbě. Má ráda operu a nezávislé výtvarné umění.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).