Hlavní navigace

Máš minutu! – Nová soutěž na Primě o 1 000 000 korun!

[Tisková zpráva] Nový soutěžní formát s názvem „Máš minutu!“ míří na obrazovky Televize Prima. Jedná se o licenci úspěšného amerického originálu „Minute To Win It“, který vysílá televizní stanice NBC od loňského roku. Kromě USA slaví pořad úspěch v dalších šestnácti státech celého světa.

Sdílet

Celá soutěž je postavena na disciplínách, které si každý může vyzkoušet doma. V každé z hodinových epizod soutěžící musejí čelit deseti výzvám, u nichž se stupňuje obtížnost. Spolu s tím stoupá i možná výhra. Soutěžící tak může získat až 1 000 000 korun. Některé hry vyžadují zručnost, jiné rychlost, další pevnou ruku. U všech je limit 60 vteřin. Soutěžící může kdykoli odejít s penězi, které do té chvíle vydělal. Chce to jen pevné nervy, vydržet a dojít až k milionu.

Každý soutěžící má tři „životy“. Pokud se mu nepodaří splnit úkol v 60 vteřinách, ztratí „život“ a musí se snažit, aby danou disciplínu zvládl znovu, dokud ji nedokončí úspěšně, nebo dokud neztratí své tři „životy“. V ten moment je vyloučen. To, kde na stupnici výher ztratí svůj poslední život, určuje, kolik peněz si domů odnese.

V pořadu může soutěžit úplně každý. Stateční, zvědaví – v očích svých přátel a rodiny ve studiu jsou skutečnými hrdiny. Není nutné, aby byli atleti, ale musejí být dychtiví vyzkoušet a předvést své schopnosti a pochlubit se tak před přáteli, rodinou a televizními diváky. Motivaci mají velikou – milion korun.

Před vlastním natáčením se skupina soutěžících nejdříve účastnila tzv. bootcampu. O co v něm šlo? V průběhu několika dní si všichni postupně vyzkoušeli disciplíny, které pak předvedou i před televizními kamerami. Během plnění úkolů je bedlivě sledovali tzv. administrátoři, kteří nakonec vybrali nejlepší z nich k účasti v televizi. Do bootcampu přišli soutěžící navštívit a povzbudit také moderátoři soutěže Michal Suchánek a Richard Genzer. Některé z her si sami vyzkoušeli. „I kdybych měl hodinu, tak nezvládnu to, co někteří za minutu,“ komentoval obratnost soutěžících Michal Suchánek. Režijní taktovky pořadu Máš minutu! se ujal Ondřej Sokol.

Neuvěřitelné výkony soutěžících můžete poprvé sledovat již v neděli 10. dubna ve 20.00 na obrazovkách Televize Prima.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).