Hlavní navigace

Master Internet nabízí virtuální server na Windows za cenu Linuxu

[Tisková zpráva] VIRTUÁLNÍ SERVER NA WINDOWS SERVER 2008 ZA AKČNÍ CENY OD 245 KČ MĚSÍČNĚ

Sdílet

  • Master Internet přichází s akční nabídkou virtuálního serveru s OS Windows Server 2008 již od 245 Kč měsíčně
  • Virtuální server s CPU Intel Xeon 5504, 4 GB RAM, 400 GB HDD lze s tarifem Gold získat jen za 1 950 Kč měsíčně
  • Weboví vývojáři mohou k virtuálnímu serveru využít navíc nabídky partnerského programu Microsoft WebsiteSpark a získat software v hodnotě desítek tisíc korun zdarma

Společnost Master Internet připravila jedinečnou akční nabídku virtuálních serverů s operačním systémem Microsoft Windows Server 2008 za identickou cenu jako v případě serverů s operačním systémem Linux. Zákazníci si tak mohou zvolit libovolnou z obou platforem, přičemž za využití systému Windows Server 2008 nemusí připlácet ani korunu navíc. Virtuální servery postavené na platformě Windows Server 2008 přitom využívají moderní technologii Hyper-V, která umožňuje na jednom fyzickém serveru provozovat více virtuálních strojů, aniž by se mezi sebou jakkoliv ovlivňovaly. Každý virtuální server navíc disponuje neomezenou dedikovanou 100 Mbit/s ko­nektivitou do Internetu, může využívat až čtyři IPv4 adresy a libovolný počet IPv6 adres. Všechny virtuální servery v nabídce společnosti Master Internet mají také garantovanou dostupnost 99,95%.

MI

Zákazníci, kteří se rozhodnout pro virtuální server s operačním systémem Windows Server 2008 mají na výběr celkem z pěti různých tarifů. V současné době přitom mohou v rámci akční nabídky získat za velice výhodnou cenu tarif Medium, který pro první rok nabízí za 245 Kč měsíčně 1 GHz výpočetního výkonu CPU, 512 MB RAM a 60 GB místa na disku, což jsou technické parametry vyhovující pro drtivou většinu aplikací. Virtuální servery od Master Internet na platformě Windows Server 2008 jsou vhodné také pro webové vývojáře orientující se na platformu Microsoftu.

Navíc vývojáři, kteří mají do deseti zaměstnanců, se mohou zapsat do partnerského programu Microsoft WebsiteSpark, v rámci kterého mohou získat všechny potřebné vývojářské a grafické nástroje od Microsoftu zdarma. Díky tomu tak mají možnost rozjet své podnikání na internetu s nulovými investicemi. Výhod programu si začínající weboví vývojáři mohou užívat až po dobu 3 let, kdy získají přístup k software, službám a technické podpoře v ceně řádově desítek tisíc korun. Za účast v programu WebsiteSpark přitom zaplatí společnosti Microsoft při ukončení účasti v programu ekvivalent 100 USD. Jedinou podmínkou využití WebsiteSparku je přitom představení první aplikace založené na platformě Microsoftu nejpozději do 6 měsíců od vstupu do programu.

Fyzické servery jsou vybaveny moderními čtyřjádrovými procesory Intel Xeon E5504 se 4 MB cache, které jsou umístěny ve vlastních datacentrech společnosti Master Internet v Praze a Brně. Datacentra jsou vybavena kompresorovým chlazením napojeným na několik nezávislých chladících okruhů. O ochranu před vznikem požáru se stará moderní systém plynového hašení FM-200. Fyzické zabezpečení datacentra je pak ošetřeno nonstop fyzickou ostrahou budovy, kamerovým systémem i přísnou evidencí vstupů osob do budovy datacentra. Naprostou samozřejmostí je také zajištění záložního napájení prostřednictvím UPS a motorgenerátorů. Konektivita v datacentrech je zajištěna dvěma nezávislými přívody optických vláken s přenosovou kapacitou 2×10 Gbit/s (Praha) respektive 8×1 Gbit/s (Brno) s přímým napojením do sítí NIX, GTS, Sitel, Master DC Brno (Praha) respektive SIX, Master DC Praha (Brno).

Více o virtuálních serverech společnosti Master Internet se dozvíte zde:
http://www.mas­ter.cz/virtual­ni-servery/
http://www.mas­ter.cz/cenik-virtualnich-serveru/

Více o partnerském programu Microsoft WebsiteSpark se dozvíte zde:
http://www.web­sitespark.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).