Hlavní navigace

Masters World Tour 1000 na stanici NOVA Sport

[Tisková zpráva] Prvním turnajem letošní série Masters je turnaj BNP Paribas, hraný na tvrdém povrchu v Indian Wells. Na turnaji s celkovou dotací 4,5 mil. dolarů se letos poprvé utká celá světová špička.

Sdílet

Praha 11. březen 2009 – Turnaj v Indian Wells je nejnavštěvovanější tenisovou akcí, hned po grandslamových turnajích. Tenisový areál s 20ti kurty, včetně centrálního pro 16 100 diváků, každoročně přivítá kolem 300 tisíc sportovních fanoušků, kteří chtějí vidět v akci světové tenisty..

Na turnaji nebude chybět kompletní světová desítka včetně loňského vítěze Novaka Djokoviče (3), či vítěze tří ročníku Rogera Federera (2) a samozřejmě současné světové jedníčky – Rafaela Nadala. V Indian Wells se představí i trio českých tenistů, Radek Štěpánek, Tomáš Berdych a Jan Hernych. Radek Štěpánek se bude snažit navázat na úspěchy z úvodu sezóny a výborné výkony z Davis Cupu, stejně jako Tomáš Berdych.

Jako již tradičně bude stanice NOVA Sport vysílat přímé přenosy od 2. kola turnaje. V případě, že diváci nestihnou zápasy v přímém přenosu, mohou vidět vybrané zápasy ze záznamu a souhrn všech důležitých informací v pravidelném sportovním souhrnu Sport Expres.